У Києві запрошують на хакатон зі створення вуличних меблів

Čytaty latynkoju
У Києві запрошують на хакатон зі створення вуличних меблів

Інкубатор інноваційних об’єктів благоустрою міського середовища Синхро-Простір, спільно з City Innovation Platform та HUB 704 проведуть хакатон у Києві.

Що у програмі заходу

Щоб взяти участь в заході, необхідно заповнити анкету та оплатити організаційний внесок за посиланням. Стандартний внесок учасників – 400 грн. Для студентів діє знижка у розмірі 50%. Для команди з 3-х учасників знижка складає 10%. У вартість входять усі потрібні матеріали, а також їжа та напої. Організатори просять взяти з собою ноутбуки.

Програма заходу виглядає так:

  • 16 лютого (п’ятниця) 18:30 – знайомство, формування команд, тренінги (креативне та дизайн-мислення).
  • 17 лютого (субота) з 10:30 до 13:00 – лекції спікерів. З 13:00 – робота над проектами.
  • 18 лютого (неділя) з ранку до 18:00 – робота над проектами та їхні презентації перед журі. З 19:00 до 21.00 – оцінка проектів, висновки журі, нагородження, нетворкінг.

Нагадаємо, що 23-25 лютого у Києві відбудетьсяУ Києві відбудеться Всеукраїнський хакатон agrotech-проектів хакатон, присвячений технологічним інноваціям у аграрному секторі. Подія буде цікавою для ентузіастів та першопрохідців, винахідників та інноваторів, агрономів і зоотехніків, програмістів та інженерів, дизайнерів, бізнесменів, маркетологів та безлічі інших аграрних інноваторів.