fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відбудеться Всеукраїнський хакатон agrotech-проектів

U Kyjevi vidbudeťsja Vseukraїnśkyj hakaton agrotech-proektiv
Найбільший щорічний хакатон, присвячений технологічним інноваціям у агросекторі пройде 23-25 лютого у Києві за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України
Najbiľšyj ščoričnyj hakaton, prysvjačenyj tehnologičnym innovacijam u agrosektori projde 23-25 ljutogo u Kyjevi za pidtrymky Ministerstva agrarnoї polityky ta prodovoľstva Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хакатон – це захід для креативної спільноти національного масштабу, присвячений технологічним інноваціям у агросекторі. Подія буде цікавою для ентузіастів та першопрохідців, винахідників та інноваторів, агрономів і зоотехніків, програмістів та інженерів, дизайнерів, бізнесменів, маркетологів та безлічі інших аграрних інноваторів. У якому форматі триватиме хакатон. Всеукраїнський хакатон аграрних інновацій дає можливість відкрити для себе нову сферу – IT-рішень для аграрного сектору. GIS, ERP, Big Data, телеметрія, машинне навчання, мобільні додатки – це тільки частина напрямків, де IT може і має оптимізувати роботу в аграрному секторі. Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій – це можливість створювати цікаві стартапи, орієнтовані на аграрний сектор. Напрямки розробки проектів під час хакатону: Автоматичний збір та обробка великих даних. Каталогізація та консолідація відкритих даних. Створення алгоритмів та систем машинного навчання (Deep Learning, Predictive Analytics). Розробка математичних моделей, інженерних рішень та сенсорів. Взаємодія між учасниками ринку (hared economy, aggregation). Інноваційні фінансові інструменти для агросектору. Вхід на захід безкоштовний за умови попередньої реєстрації до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна за посиланням. Нагадаємо, що у Києві відбудеться українсько-італійський бізнес-форум. На обговорення винесено питання про стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-італійського економічного й інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Італії.
Реклама 👇 Замовити

Хакатон – це захід для креативної спільноти національного масштабу, присвячений технологічним інноваціям у агросекторі. Подія буде цікавою для ентузіастів та першопрохідців, винахідників та інноваторів, агрономів і зоотехніків, програмістів та інженерів, дизайнерів, бізнесменів, маркетологів та безлічі інших аграрних інноваторів.

У якому форматі триватиме хакатон

Всеукраїнський хакатон аграрних інновацій дає можливість відкрити для себе нову сферу – IT-рішень для аграрного сектору. GIS, ERP, Big Data, телеметрія, машинне навчання, мобільні додатки – це тільки частина напрямків, де IT може і має оптимізувати роботу в аграрному секторі. Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій – це можливість створювати цікаві стартапи, орієнтовані на аграрний сектор.

Напрямки розробки проектів під час хакатону:

  • Автоматичний збір та обробка великих даних.
  • Каталогізація та консолідація відкритих даних.
  • Створення алгоритмів та систем машинного навчання (Deep Learning, Predictive Analytics).
  • Розробка математичних моделей, інженерних рішень та сенсорів.
  • Взаємодія між учасниками ринку (hared economy, aggregation).
  • Інноваційні фінансові інструменти для агросектору.

Вхід на захід безкоштовний за умови попередньої реєстрації до 31 січня 2018 року. Зареєструватися можна за посиланням.

Нагадаємо, що у Києві відбудетьсяУ Києві відбудеться Всеукраїнський хакатон agrotech-проектів 1У Києві відбудеться українсько-італійський бізнес-форум українсько-італійський бізнес-форум. На обговорення винесено питання про стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-італійського економічного й інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Італії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: