Бот допоможе українським держслужбовцям із деклараціями

Čytaty latynkoju
Бот допоможе українським держслужбовцям із деклараціями

Як заявила під час запуску очільниця Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні, новітній чат-бот є сучасним та інноваційним методом у боротьбі з корупцією на місцях. Нова онлайн-розробка має здатність підвищити довіру населення до державної служби. Онлайн-сервіс має на меті допомогти державним службовцям вчасно та коректно опрацьовувати надані податкові декларації та фінансові звіти й інші документи, а також самостійно подавати їх до відповідних контролюючих органів держави.

Як працює розробка

Чат-бот «Держслужбовець Тарас» надасть покрокову інструкцію із заповнення електронної декларації. Новий бот також надсилатиме нагадування про терміни подачі декларацій, шляхи отримання й уточнення інформації, необхідної для заповнення документів. Поки що цей новий інструмент реалізовано для таких платформ, як Facebook Messenger та Telegram. Запуск розробки для роботи з деклараціями чиновників незабаром очікується і для популярного месенджера Viber, яким активно користуються українці.

Нагадаємо, що туристам в Україні допомагатимеТуристам в Україні допомагатиме бот для Facebook та Telegram бот для месенджерів Facebook та Telegram. Програма добре розбирається в нюансах авіаційного сполучення і надає допомогу у випадках, пов’язаних із затримками чи відмінами авірейсів. Також ним можна скористатися при відмові в посадці до певного літака. Розробники нового бота планують доповнити сценарій діями у разі настання страхового випадку, а також під час різних проблем з наземним обслуговуванням. Новий сервіс надається туристам на безкоштовній основі, про плани подальшої монетизації розробники поки не повідомляють.