fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Туристам в Україні допомагатиме бот для Facebook та Telegram

Turystam v Ukraїni dopomagatyme bot dlja Facebook ta Telegram
Українська асоціація туристичних агентств запустила у Facebook Messenger і Telegram бота, який володіє інформацією щодо основних проблемних питань у туризмі: незаселення, затримки і скасування рейсів, проблеми з трансфером тощо
Ukraїnśka asociacija turystyčnyh agentstv zapustyla u Facebook Messenger i Telegram bota, jakyj volodije informacijeju ščodo osnovnyh problemnyh pytań u turyzmi: nezaselennja, zatrymky i skasuvannja rejsiv, problemy z transferom toščo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У чаті використовуються закриті питання і турист повинен проходити через певний алгоритм. У  підсумку бот радить грамотні й корисні речі. На чому розуміється бот. Зараз розробка діє на платформах FB Messenger і Telegram. Він добре розбирається в авіаційних нюансах, повязаних із затримками чи відмінами рейсів або відмовами в посадці. Розробники планують доповнити сценарій діями у разі настання страхового випадку, а також під час різних проблем з наземним обслуговуванням. Наразі він безкоштовний для туристів і будь-який турагент може давати на нього посилання. Поки що розробка безіменна. Наразі розробники оголосили конкурс. 2 призи буде вручено за найкращі імя та образ для бота-рятувальника туристів. Нагадаємо, що команда Deloitte Ukraine розробила чат-бота, який підбирає та пропонує вакансію, що найбільш підходить кандидату. Сервісний бот збирає дані про кандидатів у зручному для обробки форматі.
Реклама 👇 Замовити

У чаті використовуються закриті питання і турист повинен проходити через певний алгоритм. У  підсумку бот радить грамотні й корисні речі.

На чому розуміється бот

Зараз розробка діє на платформах FB Messenger і Telegram. Він добре розбирається в авіаційних нюансах, пов’язаних із затримками чи відмінами рейсів або відмовами в посадці. Розробники планують доповнити сценарій діями у разі настання страхового випадку, а також під час різних проблем з наземним обслуговуванням. Наразі він безкоштовний для туристів і будь-який турагент може давати на нього посилання. Поки що розробка безіменна. Наразі розробники оголосили конкурс. 2 призи буде вручено за найкращі ім’я та образ для бота-рятувальника туристів.

Нагадаємо, що команда Deloitte Ukraine розробилаТуристам в Україні допомагатиме бот для Facebook та Telegram 1Deloitte Ukraine запустила бота-рекрутера чат-бота, який підбирає та пропонує вакансію, що найбільш підходить кандидату. Сервісний бот збирає дані про кандидатів у зручному для обробки форматі.

Джерело: Turprofi

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: