Kyiv Smart City відібрав українські стартапи для інкубаційної програми

Čytaty latynkoju
Kyiv Smart City відібрав українські стартапи для інкубаційної програми

Відібрані проекти отримають ресурси, які допоможуть зробити їх продукти кращими. Це консультації з дизайну та продуктового менеджменту, фандрайзингу, коректного заповнення тендерної документації. В Kyiv Smart City Hub відбуватимуться попередньо анонсовані лекції на різні теми.

Хто переможці

Автори проектів протягом 2 місяців відвідуватимуть лекції, аби покращити свої знання та навички. Згодом 3 найкращих проекти визначить журі. Переможцями стали такі розробки:

  • Smart City Wallet – мобільний додаток, який дає можливість швидко здійснювати оплати в рамках міської цифрової інфраструктури.
  • Green Road – мобільний додаток, який дає можливість визначати оптимальну швидкість пересування автомобілем для потрапляння в «зелену хвилю» на дорозі.
  • Evolution – MLMS (Motivational Learning Management System), метою якої є ефективне сприяння особистісного зростання всіх учасників навчального процесу.
  • OnCharge – хмарний сервіс з управління зарядними станціями для електротранспорту.
  • Єдина диспетчерська Overvis – об’єднання об’єктів комунального господарства в єдину службу контролю.
  • EcoBrd – мобільний додаток, який показує киянам та гостям міста місцезнаходження туалетів, баків для вторинної сировини, місця прийому вторсировини.
  • Геній парковки – мобільний додаток, який інформуватиме муніципалітет про факт порушення правил паркування, допоможе поборотися з автохамами.

Нагадаємо, що українських учнів та студентів запрошуютьУчнів та студентів запрошують на Kuznets Startup Batlle на Kuznets Startup Batlle, який відбувається у Харкові на базі одного із вишів. Проект потрібен для того, щоби розвинути креативне мислення учнів та студентів для створення інноваційних продуктів. Окрім формування ідеї, учасники навчаться комерціалізувати свої розробки та створювати їх прототипи.