fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Учнів та студентів запрошують на Kuznets Startup Batlle

Učniv ta studentiv zaprošujuť na Kuznets Startup Batlle
До 13 лютого триває прийом анкет на конкурс стартапів Kuznets Startup Batlle, що відбудеться на базі Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця. Конкурс зацікавить учнів шкіл та студентів, які мріють реалізувати бізнес-ідею  
Do 13 ljutogo tryvaje pryjom anket na konkurs startapiv Kuznets Startup Batlle, ščo vidbudeťsja na bazi Harkivśkogo nacionaľnogo ekonomičnogo universytetu imeni S. Kuznecja. Konkurs zacikavyť učniv škil ta studentiv, jaki mrijuť realizuvaty biznes-ideju  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект потрібен для того, щоб розвинути креативне мислення учнів та студентів для створення інноваційних продуктів. Окрім формування ідеї, учасники навчаться комерціалізувати свої розробки та створювати їх прототипи. Що відомо про проект. Конкурс поділений на 3 блоки, які допоможуть командам прослідкувати за кожним етапом розвитку бізнесу: від виникнення задуму до залучення інвестицій. Працювати у командах учасники будуть 60 днів, протягом яких їх консультуватиме досвідчений бізнес-тренер. Представити свій проект команда має на фінальній зустрічі 12-13 квітня, де й визначать переможців. Вони отримають фінансування стартапу від експертів конкурсу. Із деталями конкурсу можна ознайомитися за посиланням. Нагадаємо, що молодих українських архітекторів та зодчих-початківців запрошують взяти участь у Конкурсі проектів молодих архітекторів України Youth Competition 2018. Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти.
02.02.2018,10:30
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Проект потрібен для того, щоб розвинути креативне мислення учнів та студентів для створення інноваційних продуктів. Окрім формування ідеї, учасники навчаться комерціалізувати свої розробки та створювати їх прототипи.

Що відомо про проект

Конкурс поділений на 3 блоки, які допоможуть командам прослідкувати за кожним етапом розвитку бізнесу: від виникнення задуму до залучення інвестицій. Працювати у командах учасники будуть 60 днів, протягом яких їх консультуватиме досвідчений бізнес-тренер. Представити свій проект команда має на фінальній зустрічі 12-13 квітня, де й визначать переможців. Вони отримають фінансування стартапу від експертів конкурсу. Із деталями конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що молодих українських архітекторів та зодчих-початківців запрошуютьУчнів та студентів запрошують на Kuznets Startup Batlle 1Архітекторів запрошують взяти участь у «Youth Competition 2018» взяти участь у Конкурсі проектів молодих архітекторів України «Youth Competition 2018». Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: