Удосконалено роботу «єдиного вікна» на митниці

Čytaty latynkoju
Удосконалено роботу «єдиного вікна» на митниці

Рішенням Кабміну вводиться диференційований підхід до обов’язкового застосування «єдиного вікна» з урахуванням особливостей транспортних операцій.

Як це працюватиме

Постановою уряду продовжена на 1 рік можливість добровільного застосування системи «єдиного вікна» у випадках переміщення товарів транзитом, вивезення за межі України товарів морським, залізничним і авіаційним транспортом, а також ввезення товарів в поштових та міжнародних експрес-відправленнях. На 90 днів вводиться перехідний період у вигляді добровільного застосування системи в кожному новому місці митного оформлення, в яких почнеться застосування цієї системи. Серед нововведень – впровадження ризик-орієнтованого підходу до обрання об’єктів фітосанітарного контролю дерев’яного пакувального матеріалу і палет.

Яка із цього користь

Удосконалення системи прискорить процес взаємодії підприємств і органів державної влади, які здійснюють митний, санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, радіологічний та інші види контролю. Крім того, відбудеться спрощення ведення зовнішньоекономічної діяльності. Всі корупційні ризики, обіцяють у Мінфіні, через автоматизацію процесів зведуться до мінімуму.

Нагадаємо, що Мінфін вніс зміниМінфін вніс зміни до обліку платників податків та зборів до обліку платників податків та зборів.