fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінфін вніс зміни до обліку платників податків та зборів

Minfin vnis zminy do obliku platnykiv podatkiv ta zboriv
Низка процедурних змін та коригувань щодо інформування уповноважених органів із податкового обліку та нагляду — з цього розпочинаємо черговий робочий тиждень
Nyzka procedurnyh zmin ta koryguvań ščodo informuvannja upovnovaženyh organiv iz podatkovogo obliku ta nagljadu — z ćogo rozpočynajemo čergovyj robočyj tyždeń
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Які зміни запроваджує міністерство. Мінфін вніс зміни, котрі стосуються порядку обліку платників податків і зборів. Зокрема, серед них набувають чинності наступні нововведення: Уточнено повноваження територіальних органів Державної фіскальної служби України в областях, Києві, Центральному офісі великих платників податків ДФС та Державних податкових інспекціях (Обласних державних податкових інспекціях). Ці уточнення стосуються реалізації процедур обліку платників відповідно до функцій, визначених Податковим Кодексом України. Встановлено, що у разі включення відокремлених підрозділів іноземних компаній та організацій до Єдиного Державного реєстру (ЄДР) платників податків відповідні підрозділи беруться на облік на підставі відомостей з ЄДР. Визначено особливості заповнення повідомлення за формою №20-ОПП у разі подання інформації про відокремлені підрозділи юридичної особи із розташуванням за межами України. Уточнено, що зняття з обліку за попереднім місцем знаходження (місцем проживання) здійснюється автоматично одночасно із взяттям на облік за новим. Також виключено норми, котрі не належать до сфери регулювання Порядку обліку платників та/або дублюються у положеннях інших нормативно-правових актів. Коли ці зміни стануть чинними. Наказ Мінфіну від 06.10.2017 р. №839, яким внесено ці зміни, набуває чинності за 10 днів з дня його офіційного опублікування. Нагадаємо, раніше ми розповідали про плани Міністерства фінансів замінити податок на прибуток.
Реклама 👇 Замовити

Які зміни запроваджує міністерство

Мінфін вніс зміни, котрі стосуються порядку обліку платників податків і зборів. Зокрема, серед них набувають чинності наступні нововведення:

  • Уточнено повноваження територіальних органів Державної фіскальної служби України в областях, Києві, Центральному офісі великих платників податків ДФС та Державних податкових інспекціях (Обласних державних податкових інспекціях). Ці уточнення стосуються реалізації процедур обліку платників відповідно до функцій, визначених Податковим Кодексом України.
  • Встановлено, що у разі включення відокремлених підрозділів іноземних компаній та організацій до Єдиного Державного реєстру (ЄДР) платників податків відповідні підрозділи беруться на облік на підставі відомостей з ЄДР.
  • Визначено особливості заповнення повідомлення за формою №20-ОПП у разі подання інформації про відокремлені підрозділи юридичної особи із розташуванням за межами України.
  • Уточнено, що зняття з обліку за попереднім місцем знаходження (місцем проживання) здійснюється автоматично одночасно із взяттям на облік за новим.
  • Також виключено норми, котрі не належать до сфери регулювання Порядку обліку платників та/або дублюються у положеннях інших нормативно-правових актів.

Коли ці зміни стануть чинними

Наказ Мінфіну від 06.10.2017 р. №839, яким внесено ці зміни, набуває чинності за 10 днів з дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про плани Міністерства фінансів замінитиМінфін вніс зміни до обліку платників податків та зборів 1Мінфін пропонує замінити податок на прибуток, мета — стимулювати бізнес податок на прибуток.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: