В Україні з’явилося нове некомерційне просвітницьке медіа

Čytaty latynkoju
В Україні з’явилося нове некомерційне просвітницьке медіа

Sense – це некомерційне освітнє медіа. Автори зазначають на сайті видання, що своєю метою вважають популяризацію гуманітарних знань. Вони також декларують створення спільноти фахівців та справжніх знавців своєї справи – тих, хто продовжує історію гуманітаристики сьогодні.

Якими будуть головні особливості Sense

Автори проекту зазначають, що Sense – це не класичний освітній проект, тому жодних сертифікатів чи освітніх курсів вони не планують. Насамперед ідеться про розумний відпочинок, а свій формат вони називають edutainment. Це будуть курси відеолекцій та статті з гуманітарних наук, літератури й мистецтва. Наразі сайт складається з двох незалежних рубрик: «Дивитися» та «Читати».

У середньому у відеорозділі будуть виходити 6 лекцій до 30 хв. У рубриці текстів будуть виходити статті із візуальним супроводом.

Наше завдання – надихнути, показати через наших героїв, що їх захоплює, що в цей перенавантажений інформацією час справді має сенс.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про способи монетизаціїFacebook почав тестувати платний доступ до публікацій Instant Articles медіа у Facebook.