Google підтримала проект універсального стилуса для ґаджетів

Čytaty latynkoju
Google підтримала проект універсального стилуса для ґаджетів

Універсальна стилусна ініціатива (USI) знайшла нового потужного спільника в особі Google. Компанія офіційно приєдналася до провідних представників проекту, до складу яких входять Intel та Lenovo.

Чим займатимуться компанії

Компанії об’єднують зусилля у розробці відкритого активного стилусу стандарту USI. Залишилося затвердити його остаточні технічні характеристики. Стилус USI буде працювати з будь-яким пристроєм, призначеним для прийняття стандарту. Користувачам не буде потреби попередньо налаштовувати його для використання. Новий тип стилусу запам’ятовує ваші налаштування, навіть якщо ви перемикаєтеся між пристроями.

Як працює ця технологія

Технологія USI працює за допомогою двостороннього (стилус-на-пристрій і навпаки) механізму зв’язку. Він дозволяє стилусу переключитися на менш зайняту частоту, щоб уникнути перешкод. Механізм також дозволяє зберігати стилістичні уподобання (як, наприклад, колір та стиль) у стилусі, і дозволяє сумісним пристроям розпізнавати декілька стилусів.

Що означає участь Google

Той факт, що Google приєднався до проекту, ймовірно, означає майбутні пристрої Chromebook із сенсорним екраном і, можливо, навіть пристрої Pixel підтримують стандарт USI. Якщо це так, ви зможете використовувати одну цифрову ручку не лише для кількох пристроїв Google, а й для інших, що належать до лінійки Dell, Wacom та інших учасників USI.

Раніше ми розповідали про незвичні ґаджети10 подарунків для справжнього ґаджетомана від різних виробників.