У Мін’юсті відкрили новий call-центр

Čytaty latynkoju
У Мін’юсті відкрили новий call-центр

До створення повноцінного центру в міністерстві працювали окремі гарячі лінії за різними напрямками. Тому громадяни не мали єдиної лінії, куди можна було б звернутися з будь-якого питання, і де б кожному допомогли спеціалісти Мін’юсту. Новостворений сall-центр вирішить ці проблеми.

Куди дзвонити та писати

Центр працює у тестовому режимі з 18 липня минулого року. За цей час його співробітники прийняли понад 21 тис звернень, серед яких понад 18 тис дзвінків, 1,4 тис електронних звернень та 1,8 тис скарг. Отримати консультацію, залишити звернення чи скаргу можна, зателефонувавши на багатоканальний номер 0 (44) 364 23 93 або надіславши листа на електронну пошту [email protected]

Нагадаємо, що Міністерство екології України запустилоМінекології запустило портал відкритих даних портал відкритих даних. Відомство структурувало 37 наборів даних у вигляді реєстрів, кадастрів, переліків. До цього часу вони були у несистематизованому вигляді, що створювало незручності для користувачів сайту. Портал розроблено в рамках впровадження е-урядування у природоохоронну діяльність України.