У Prozorro назвали найощадливіші області країни

Čytaty latynkoju
У Prozorro назвали найощадливіші області країни

Система визначилася і з найекономнішими організаторами. Лідером економії стало ПАТ «Укртрансгаз» – було зекономлено 3,8 млрд грн, здебільшого на закупівлях газу. ПАТ «Укргазвидобування» посіло другу сходинку, зекономивши 1,9 млрд грн. На третьому місці опинилась служба автомобільних доріг Львівської області, яка зекономила 550 млн.

Як економили області

Лідером економії стала Київська область. Регіон зекономив 10,7 млрд грн. На 2 сходинці розташувалась Дніпропетровська область з економією в 1,4 млрд грн. На 3 сходинці – Львівська область, економія в 1,3 млрд грн. Також до п’ятірки потрапила Одеська область (економія 1 млрд) та Харківська область (економія 900 млн). Найбільше на тендерах ProZorro заробило ПАТ «НК «Нафтогаз України» – аж 24,3 млрд грн. ТОВ «Автомагістраль – Південь» розташувалась на другій позиції з 11,3 млрд грн, а «ОНУР Конструкціон Інтернешнл» – на третій позиції з 5,4 млрд грн.

Додамо, що систему Prozorro обладнаютьПлатформа ProZorro матиме ризик-індикатори закупівель ризик-індикаторами закупівель. Новий закон зобов’язує замовників реагувати на рекомендації і зауваження Державній аудиторській службі в обов’язковому порядку. Технічно це буде втілено завдяки інтеграції ProZorro з системою ризик-індикаторів, які автоматично шукатимуть підозрілі тендери, виділятимуть їх і відразу відправлятимуть на перевірку ДАСУ.