Розміщення в Україні єврооблігацій визнали найкращою угодою року

Čytaty latynkoju
Розміщення в Україні єврооблігацій визнали найкращою угодою року

Операція з розміщення $3 млрд під 7,375% із залученням BNP Paribas, Goldman Sachs і JP Morgan визнана найкращою угодою в категорії «Суверенна угода року».

Про що йдеться у міжнародному звіті

В огляді ринку цінних паперів Global Capital йдеться про те, що у вересні Україна вперше повернулася на міжнародні ринки. Це сталося після реструктуризації боргу розміром $15 млрд в листопаді 2015 року. Після початку збройного конфлікту на Сході України нашій державі довелося залучити $8,75 млрд кредиту під різні цілі. Була випущена амортизаційна облігація на $3 млрд, середня тривалість якої становить 14,25 року. Представники Україні 11-15 вересня провели представлення євробондів. Зустрічі з інвесторами пройшли в Великобританії і США. Організаторами цих зустрічей були обрані BNP Paribas, Goldman Sachs і J.P. Morgan.

Що відомо про євробонди

Євробонди – це облігації, випущені в іноземній валюті, що розміщуються серед зарубіжних інвесторів.В основному позичальниками, що випускають євробонди, виступають уряди, корпорації, міжнародні організації, зацікавлені в одержанні коштів на тривалий термін (від 7 до 40 років). Розміщуються євробонди інвестиційними та комерційними банками. Вони є одним з найнадійніших фінансових інструментів. Тому основними їхніми покупцями є інституційні інвестори: страхові та пенсійні фонди, інвестиційні компанії.

Нагадаємо, Світовий банк впроваджуєСкільки проектів впроваджує Світовий банк в Україні? в Україні 7 проектів, даючи на них значну позику у розмірі понад $2 млрд.