fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Скільки проектів впроваджує Світовий банк в Україні?

Skiľky proektiv vprovadžuje Svitovyj bank v Ukraїni?
Вибірка коштів позик Світового банку для України у 2017 році склала $117,25 млн. Порівняно з 2016 роком вона зросла на $47,6 млн  
Vybirka koštiv pozyk Svitovogo banku dlja Ukraїny u 2017 roci sklala $117,25 mln. Porivnjano z 2016 rokom vona zrosla na $47,6 mln  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На даний момент Україна впроваджує 7 спільних із Світовим банком проектів. Бюджет цих ініціатив складає загальну суму понад $2 млрд. Про які проекти йдеться. Кошти Світового банку в Україні інвестують у транспорт, медицину, соціальну сферу та житлово-комунальне господарство нашої країни. Зокрема, у перелік 7 проектів, які реалізовуються в Україні на сьогоднішній день, входять такі галузі: Поліпшення транспортного сполучення в регіонах та із сусідніми країнами. Фінансування розвитку магістральних електромереж у містах та регіонах. Підвищення якості медичних послуг. Також цей напрямок роботи передбачає підвищення ефективності урядування у системі охорони здоров’я в Україні. Підвищення ефективності соціальної допомоги. Цей напрямок передбачає формування оновленої системи соціальних послуг в Україні. Підвищення якості та ефективності послуг з водопостачання, водовідведення та утилізації твердих побутових відходів у відібраних містах України. Піддвищення енергоефективності та якості послуг відібраних підприємств теплокомуненерго на території нашої держави. Нагадаємо, що Світовий банк допоміг Україні із проектом логістичної стратегії на найближчі роки. Завдяки розробленому документу від експертів Світового банку Україна зможе реалізувати логістичний потенціал країни, переконані експерти, котрі долучилися до процедур формування документу. За їхніми словами, вдалося здешевити послуги та скоротити час перевезення вантажів, підвищити безпеку та якість на транспорті. Завдяки цій дорожній карти посилиться мультимодальність та взаємне злиття між різними видами транспорту, запевняють автори документу.
Реклама 👇 Замовити

На даний момент Україна впроваджує 7 спільних із Світовим банком проектів. Бюджет цих ініціатив складає загальну суму понад $2 млрд.

Про які проекти йдеться

Кошти Світового банку в Україні інвестують у транспорт, медицину, соціальну сферу та житлово-комунальне господарство нашої країни. Зокрема, у перелік 7 проектів, які реалізовуються в Україні на сьогоднішній день, входять такі галузі:

  • Поліпшення транспортного сполучення в регіонах та із сусідніми країнами.
  • Фінансування розвитку магістральних електромереж у містах та регіонах.
  • Підвищення якості медичних послуг. Також цей напрямок роботи передбачає підвищення ефективності урядування у системі охорони здоров’я в Україні.
  • Підвищення ефективності соціальної допомоги. Цей напрямок передбачає формування оновленої системи соціальних послуг в Україні.
  • Підвищення якості та ефективності послуг з водопостачання, водовідведення та утилізації твердих побутових відходів у відібраних містах України.
  • Піддвищення енергоефективності та якості послуг відібраних підприємств теплокомуненерго на території нашої держави.

Нагадаємо, що Світовий банк допомігСкільки проектів впроваджує Світовий банк в Україні? 1Світовий банк представив проект логістичної стратегії для України Україні із проектом логістичної стратегії на найближчі роки. Завдяки розробленому документу від експертів Світового банку Україна зможе реалізувати логістичний потенціал країни, переконані експерти, котрі долучилися до процедур формування документу. За їхніми словами, вдалося здешевити послуги та скоротити час перевезення вантажів, підвищити безпеку та якість на транспорті. Завдяки цій дорожній карти посилиться мультимодальність та взаємне злиття між різними видами транспорту, запевняють автори документу.

Джерело: Мінфін

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: