Google запускає онлайн-магазин для продажу хмарних програм

Čytaty latynkoju
Google запускає онлайн-магазин для продажу хмарних програм

Корпорація Google запускає магазин не самостійно, а співпрацює з MobileIron. Ця компанія вийшла на ринок у 2014 році, зосереджившись на управлінні мобільними пристроями. В дописі про новий магазин у своєму блозі, пошуковий гігант розповів, чим обумовлене партнерство з іншою компанією.

Як Google співпрацює з MobileIron

Метою співпраці двох світових лідерів є об’єднання комерційної платформи Orbitera від Google Cloud з можливостями розповсюдження додатків, безпеки та аналітики, якими володіє MobileIron. Пропозиції будуть надаватися за моделлю white-label і будуть забезпечені низкою функцій.

Ми сподіваємось, що ця співпраця спростить та прискорить управління корпоративними застосунками для підприємств та допоможе їм розширювати додаткові переваги для своїх співробітників і клієнтів.

блог Google

Як повідомляють у компанії, користувачі матимуть доступ до індивідуальних пакетів, що дозволять операторам створювати групи послуг за сегментами клієнтів; індивідуального брендингу як для операторів, так і для споживачів ринку; одного рахунку за все на всіх пристроях; безпечних хмарних служб; аналітики використання та багатьох інших можливостей.

До слова, нещодавно пошуковий гігант надав користувачам контроль над рекламою. Корпорація представилаGoogle надала користувачам контроль над рекламою нові інструменти, які покликані зробити онлайн-рекламу менш надокучливою.