fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google надала користувачам контроль над рекламою

Google nadala korystuvačam kontroľ nad reklamoju
Компанія Google представила нові інструменти, які покликані зробити онлайн-рекламу менш надокучливою. Зокрема, функції Ad Settings і Mute This Ad отримали оновлення, які дають користувачам більше можливостей для контролю перегляду рекламних оголошень
Kompanija Google predstavyla novi instrumenty, jaki poklykani zrobyty onlajn-reklamu menš nadokučlyvoju. Zokrema, funkciї Ad Settings i Mute This Ad otrymaly onovlennja, jaki dajuť korystuvačam biľše možlyvostej dlja kontrolju peregljadu reklamnyh ogološeń
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Досить розповсюджена ситуація, коли користувач щось шукає онлайн, а потім обєкт пошуку ще кілька тижнів відображається для нього в різних рекламних оголошеннях на різних сайтах. Це рекламні оголошення з нагадуванням. Google відзначає, що рекламодавці зазвичай встановлюють термін такого нагадування протягом місяця з моменту відвідування їх сайтів. Як Google змінив контроль над рекламою. Тепер Google дозволяє користувачам відключати такі рекламні оголошення. Для цього потрібно увійти у свій обліковий запис, перейти в Ad Settings, вибрати розділ Your reminder ads і натиснути X поруч із будь-якими оголошеннями, які вас більше не цікавлять. Скасування нагадування встановлюється на 90 днів. Тож по завершенню, потрібно буде повторити відповідні дії. Та, зазвичай, це перевищує термін нагадування, встановлений рекламодавцями. Тому існує висока ймовірність, що користувачеві більше не показуватимуть тієї ж реклами. У 2012 році Google дозволила користувачам блокувати рекламу, яка їм не подобається. Тепер можливості цієї функції розширені. Функціональність стає доступною в більшій кількості додатків і на більшій кількості сайтів, що є партнерами пошукової системи Google. Окрім цього, тепер ця функція працює на різних пристроях. Відповідно, якщо користувач заблокує рекламу на ноутбуці, то на його смартфоні вона теж не буде відображатися. Нагадаємо, нещодавно Google почала продавати аудіокниги. Корпорація підтвердила інформацію про запуск розділу з аудіокнигами в магазині додатків Play Store. Книги стали доступними користувачам сервісу в 45-ти країнах, 9-ма мовами.
Реклама 👇 Замовити

Досить розповсюджена ситуація, коли користувач щось шукає онлайн, а потім об’єкт пошуку ще кілька тижнів відображається для нього в різних рекламних оголошеннях на різних сайтах. Це рекламні оголошення з нагадуванням. Google відзначає, що рекламодавці зазвичай встановлюють термін такого нагадування протягом місяця з моменту відвідування їх сайтів.

Як Google змінив контроль над рекламою

Тепер Google дозволяє користувачам відключати такі рекламні оголошення. Для цього потрібно увійти у свій обліковий запис, перейти в Ad Settings, вибрати розділ Your reminder ads і натиснути «X» поруч із будь-якими оголошеннями, які вас більше не цікавлять. Скасування нагадування встановлюється на 90 днів. Тож по завершенню, потрібно буде повторити відповідні дії. Та, зазвичай, це перевищує термін нагадування, встановлений рекламодавцями. Тому існує висока ймовірність, що користувачеві більше не показуватимуть тієї ж реклами.

Google надала користувачам контроль над рекламою 1

У 2012 році Google дозволила користувачам блокувати рекламу, яка їм не подобається. Тепер можливості цієї функції розширені. Функціональність стає доступною в більшій кількості додатків і на більшій кількості сайтів, що є партнерами пошукової системи Google. Окрім цього, тепер ця функція працює на різних пристроях. Відповідно, якщо користувач заблокує рекламу на ноутбуці, то на його смартфоні вона теж не буде відображатися.

Нагадаємо, нещодавно Google почала продавати аудіокниги. Корпорація підтвердилаGoogle надала користувачам контроль над рекламою 2Google почала продавати аудіокниги інформацію про запуск розділу з аудіокнигами в магазині додатків Play Store. Книги стали доступними користувачам сервісу в 45-ти країнах, 9-ма мовами.

Теґи: Google
Джерело: TechCrunch

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: