Реклама

Instagram запускає планувальник нових постів для бізнесу

Čytaty latynkoju
Instagram запускає планувальник нових постів для бізнесу

На сьогоднішній день Instagram зробив давно назрілу зміну свого продукту, який менеджери соціальних мереж хотіли отримати вже давно. Йдеться про відтермінування публікацій _ тепер можна буде запланувати публікацію контенту наперед, зазначивши потрібний час.

Що зміниться для Instagram

Нещодавно соцмережа отримала додаткову підтримку опції Drafts («Чернетки»). Це дозволило адміністраторам соціальних мереж та іншим користувачам підготувати публікацію та зберегти її для подальшої публікації. Тепер підтримка додана до API соцмережі. Це означає, що такі програми соціальних мереж, як Hootsuite, Sprout Social або SocialFlow тепер мають доступ до функціональних можливостей, які вони можуть потім додати до власних продуктів. Команда Instagram зазначає, що API доступний усім маркетинговим партнерам Facebook та партнерам мобільної соцмережі. Hootsuite є одним з перших партнерів для реалізації API. «Планування та публікація контенту для цього майданчика були серед першочергових потреб наших 16 млн клієнтів», — заявив генеральний директор компанії Hootsuite Райан Холмс.

Раніше ми повідомляли про те, що мережа мобільної фотографії почалаInstagram запустила текстові розповіді в розділі Stories використовувати текстові розповіді у Stories.