fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Instagram запустила текстові розповіді в розділі Stories

Instagram zapustyla tekstovi rozpovidi v rozdili Stories
Розповіді є одним із найпопулярніших способів обміну контентом у соцмережах. Та часом зображення та відео не такі ефективні, як простий текст. Саме тому Instagram зараз тестує нову функціональність «Type», що робить акцент на текстових розповідях
Rozpovidi je odnym iz najpopuljarnišyh sposobiv obminu kontentom u socmerežah. Ta časom zobražennja ta video ne taki efektyvni, jak prostyj tekst. Same tomu Instagram zaraz testuje novu funkcionaľnisť «Type», ščo robyť akcent na tekstovyh rozpovidjah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Instagram почали тестування нової можливості у розповідях. За допомогою Type користувачі зможуть ділитися повідомленнями, що складаються тільки з текстової інформації.Тестування такої альтернативи фотографій і відео почалося в грудні 2017-го серед користувачів в Японії. Зараз оцінити нові можливості соцмережі можуть і деякі групи користувачів з Європи. Як створювати Instagram-розповіді з Type. Новий формат розповідей зявився в меню камери. Для створення текстового запиу потрібно натиснути Type. Потім обрати один із запропонованих шрифтів, а Instagram автоматично підбере звичайний або градієнтний фон. Також можна завантажити власне зображення та використати його в якості фону. При цьому додаток застосує до нього фільтр, аби виокремити власне текст. Таку функціональність у соцмережі не можна назвати цілковито новою. Раніше можна було досягти того ж результату, заливши обрану фотографію потрібним кольором для фону і додавши зверху потрібний текст. Тепер створення текстових повідомлень у розповідях стане більш простим і швидким процесом. Кількість необхідних дій скоротилася на кілька кроків. Досі розробники не зазначали, коли ця можливість стане доступною всім користувачам Instagram. Ще одна нова функція, яка тестується наразі тестується — повідомлення про скріншоти. Деякі користувачі почали отримувати сповіщення, які виникають після того, як вони зробили скріншот. У повідомленні зазначається, що наступного разу, коли користувач зробить знімок розповіді, її творець отримає відповідне повідомлення. Нагадаємо, раніше Instagram повідомляв про намір обмежити селфі з дикими тваринами.
Реклама 👇 Замовити

У Instagram почали тестування нової можливості у розповідях. За допомогою «Type» користувачі зможуть ділитися повідомленнями, що складаються тільки з текстової інформації.Тестування такої альтернативи фотографій і відео почалося в грудні 2017-го серед користувачів в Японії. Зараз оцінити нові можливості соцмережі можуть і деякі групи користувачів з Європи.

Як створювати Instagram-розповіді з «Type»

Новий формат розповідей з’явився в меню камери. Для створення текстового запиу потрібно натиснути «Type». Потім обрати один із запропонованих шрифтів, а Instagram автоматично підбере звичайний або градієнтний фон. Також можна завантажити власне зображення та використати його в якості фону. При цьому додаток застосує до нього фільтр, аби виокремити власне текст.

Таку функціональність у соцмережі не можна назвати цілковито новою. Раніше можна було досягти того ж результату, заливши обрану фотографію потрібним кольором для фону і додавши зверху потрібний текст. Тепер створення текстових повідомлень у розповідях стане більш простим і швидким процесом. Кількість необхідних дій скоротилася на кілька кроків. Досі розробники не зазначали, коли ця можливість стане доступною всім користувачам Instagram.

Ще одна нова функція, яка тестується наразі тестується — повідомлення про скріншоти. Деякі користувачі почали отримувати сповіщення, які виникають після того, як вони зробили скріншот. У повідомленні зазначається, що наступного разу, коли користувач зробить знімок розповіді, її творець отримає відповідне повідомлення.

Нагадаємо, раніше Instagram повідомлявInstagram запустила текстові розповіді в розділі Stories 1В Instagram обмежать селфі з дикими тваринами про намір обмежити селфі з дикими тваринами.