В Україні спростили реєстрацію ФОП для іноземців

Čytaty latynkoju
В Україні спростили реєстрацію ФОП для іноземців

Досі в Україні існували обмеження, які значно ускладнювали співпрацю українських компаній з іноземцями як з фізичними особами-підприємцями. Тепер зареєструвати ФОП іноземцю в Україні буде простіше.

Як працює нова система  

Досі для того, щоб підприємство мало можливість укласти договори з іноземцем-підприємцем (наприклад, розробником програмного забезпечення з іншої країни), необхідні дві умови: іноземець має знаходитись в Україні на законних підставах та бути зареєстрованим як фізична особа-підприємець в Україні. Відтепер для реєстрації іноземцям не потрібна посвідка на проживання, а адреса місцезнаходження може бути підтверджена іншими документами. Це може бути, скажімо, договір оренди нерухомості, що знаходиться в Україні. Це суттєво спрощує співпрацю українських компаній з іноземними громадянами як із ФОПами.

Нагадаємо: нещодавно в Україні визначилиВ Україні визначили 100 найбільших платників податків 100 найбільших платників податків. В цілому по Україні (з урахуванням сплати рентних, ресурсних та інших платежів за місцем розташування підрозділів) за підсумками 12 місяців 2017 року платниками податків Офісу ВПП ДФС забезпечено збір до зведеного бюджету в розмірі 355,1 млрд грн. Це на 95 млрд більше, ніж торік.