Молоді українські митці отримають премії

Čytaty latynkoju
Молоді українські митці отримають премії

Президент Петро Порошенко затвердив положення про порядок призначення стипендій для молодих письменників. З 25 січня указ про премії набрав чинності.

Про що йдеться в указі

Передбачається призначення 250 стипендій на рік. Виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб. 2018 року, відповідно до держбюджету, прожитковий мінімум для працездатних осіб становитиме: від 1 січня – 1762 грн, від 1 липня – 1841 грн, від 1 грудня – 1921 грн. Стипендії зможуть призначати повторно, але не більше двох разів.

Нагадаємо, що молоді українські архітектори можуть позмагатисяАрхітекторів запрошують взяти участь у «Youth Competition 2018» на «Youth Competition 2018». Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти. Потім визначають переможців та нагороджують преміями від спонсорів та партнерів. Переможці можуть отримати безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау в Німеччині тощо.