fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Архітекторів запрошують взяти участь у «Youth Competition 2018»

Arhitektoriv zaprošujuť vzjaty učasť u «Youth Competition 2018»
Подання заявок та проектів для участі у конкурсі відкрите з 18 січня до 3 березня. Кожен учасник може надіслати необмежену кількість проектів на будь-яку тематику
Podannja zajavok ta proektiv dlja učasti u konkursi vidkryte z 18 sičnja do 3 bereznja. Kožen učasnyk može nadislaty neobmeženu kiľkisť proektiv na buď-jaku tematyku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Освітня платформа СANactions оголосила про початок десятого ювілейного Конкурсу проектів молодих архітекторів України Youth Competition 2018. Що отримають переможці. Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти. Потім визначають переможців та нагороджують преміями від спонсорів та партнерів. Переможці можуть отримати безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау в Німеччині. Також переможець може отримати безкоштовну участь у складі української команди у воркшопах Європейської Архітектурної Асамблеї у Хорватії, яка відбудеться вже влітку. Буде переможцю і можливість презентувати свій проект на Симпозіумі  London Festival of Architecture в червні 2018 року. Презентація десятки фіналістів та визначення переможців відбудеться 20-21 квітня у Києві в рамках CANactions International Architecture Festival 2018. Нагадаємо, що у Києві школа архітекторів оголосила набір для усіх бажаючих. Програму навчального закладу розробили для учнів старших класів, студентів, випускників та професіоналів. Школа навчає тих, хто прагне підвищити рівень знань у царині сучасної архітектури або змінити фокус професії.
Реклама 👇 Замовити

Освітня платформа СANactions оголосила про початок десятого ювілейного Конкурсу проектів молодих архітекторів України «Youth Competition 2018».

Що отримають переможці

Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти. Потім визначають переможців та нагороджують преміями від спонсорів та партнерів. Переможці можуть отримати безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау в Німеччині. Також переможець може отримати безкоштовну участь у складі української команди у воркшопах Європейської Архітектурної Асамблеї у Хорватії, яка відбудеться вже влітку. Буде переможцю і можливість презентувати свій проект на Симпозіумі  London Festival of Architecture в червні 2018 року. Презентація десятки фіналістів та визначення переможців відбудеться 20-21 квітня у Києві в рамках CANactions International Architecture Festival 2018.

Нагадаємо, що у Києві школа архітекторів оголосилаАрхітекторів запрошують взяти участь у «Youth Competition 2018» 1У Харкові школа архітекторів оголосила набір для бажаючих з усієї країни набір для усіх бажаючих. Програму навчального закладу розробили для учнів старших класів, студентів, випускників та професіоналів. Школа навчає тих, хто прагне підвищити рівень знань у царині сучасної архітектури або змінити фокус професії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: