Українські олімпійці вирушили до Південної Кореї у новій формі

Čytaty latynkoju
Українські олімпійці вирушили до Південної Кореї у новій формі

Концепт та дизайн форми для української збірної розробив відомий український дизайнер Андре Тан. Пошиття моделей та виконання державного замовлення реалізувала компанія Peak. На часі дізнатися більше про те, коли українці випробують нову форму на зимових змаганнях та скільки складатимуть призові премії за здобуті олімпійські медалі.

Чи змінився розмір призових за медалі

Президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка повідомив, що перша група українських спортсменів поїде до Пхьончхана 1 лютого 2018 року. Щодо жіночої команди з біатлону, то сьогодні ввечері дівчата вже будуть в Казахстані. А до Олімпійського містечка у Південній Кореї делегація спортсменок прибуде 3 лютого 2018-го. Нагадаємо, розмір призових за медалі різного ґатунку аналогічні минулій літній Олімпіаді в Ріо-2016. Про це заявив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. За здобуте «золото» премія складатиме $125 тис, за «срібло» – $80 тис. «Бронза» принесе нашим спортсменкам державні призові в еквіваленті суми у $55 тиc. Побачити зовнішній вигляд нової української олімпійської форми можна на відео, поданому нижче.

Нагадаємо, що раніше нам стало відомо про те, що ще один міжнародний спортивний бренд відкривСпортивний бренд Under Armour відкрив іще один магазин в Україні магазини в Україні. У 2018 році мережа магазинів Under Armour розшириться, обіцяють в компанії. Крім Харкова, магазин цього виробника спортивного одягу, взуття та аксесуарів є ще й у столиці України.