Microsoft та Hyperledger долучилися до цифрової ідентифікації на blockchain

Čytaty latynkoju
Microsoft та Hyperledger долучилися до цифрової ідентифікації на blockchain

Альянс Microsoft та Hyperledger разом із Міжнародним обчислювальним центром ООН спрямований на покращення життя людей шляхом забезпечення цифрової ідентифікації. Об’єднана група розробляє рішення, зосереджуючись на прямому володінні користувача та контролі над особистими даними, використовуючи технологію блокчейн.

У чому суть цифрової ідентифікації на blockchain

Питання полягає в тому, що понад 1,1 млрд людей на планеті стикаються з тим, що не можуть підтвердити свою особистість. Таке трапляється через те, що особа не має базових ідентифікаційних документів. Відповідно, це заважає людям отримати доступ до переваг, послуг, гуманітарних програм. Як повідомляє Світовий банк, ситуація також провокує виникнення більш серйозних питань, зокрема, проблему торгівлі людьми.

В даний час ініціатива ID2020 отримала пожертвування від Microsoft на суму $1 млн, а також внески від організацій, включаючи Фонд Рокфеллера та компанію Accenture. В альянсі пояснили, що цифрова ідентифікація, яка належить користувачеві, включає в себе державні форми юридичної ідентифікації та дозволяє безперервний процес аутентифікації для людей та установ.

Нещодавно стало відомо, що MasterСard запуститьMasterСard запустить біометрію у квітні 2019-го біометрію навесні 2019-го. Користувачі компанії матимуть можливість використовувати біометричні дані, такі як відбитки пальців чи розпізнавання обличчя, для ідентифікації під час покупок і оплат.