fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

MasterСard запустить біометрію у квітні 2019-го

MasterSard zapustyť biometriju u kvitni 2019-go
З квітня 2019 року користувачі компанії матимуть можливість використовувати біометричні дані, такі як відбитки пальців чи розпізнавання обличчя, для ідентифікації під час покупок і оплат  
Z kvitnja 2019 roku korystuvači kompaniї matymuť možlyvisť vykorystovuvaty biometryčni dani, taki jak vidbytky paľciv čy rozpiznavannja oblyččja, dlja identyfikaciї pid čas pokupok i oplat  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про підвищений інтерес до біометричних рішень Mastercard свідчить усе більша доступність відповідного функціоналу на планшетах і смартфонах, підтримка подібних рішень споживачами та нові нормативні вимоги ЄС щодо надійної ідентифікації. Навіщо запроваджують біометрію. Нещодавнє дослідження Оксфордського університету, проведене спільно з компанією, виявило, що 92% професіоналів у банківському секторі планують запроваджувати біометричні рішення. Банки також зазначають, що з використанням біометричної аутентифікації їхні клієнти значно охочіше завершуватимуть процес купівлі товарів. Частота відмов може скоротитись на 70%, порівняно з іншими методами аутентифікації, такими як одноразовий пароль, надісланий через SMS. В результаті це значно поліпшить взаємодію банків з користувачами. Перехід до біометрії є складовою нового плану дій Mastercard. Він також відповідає новим вимогам щодо перевірки аутентичності клієнтів за протоколом 3D Secure. Нагадаємо, що Mastercard переводить платежі на технологію blockchain. Головна відмінність blockchain Mastercard в тому, що в ньому використовується не власна криптовалюта компанії, а традиційні фіатні валюти. Компанія сподівається використати переваги цієї технології, зокрема, більш безпечний і прозорий спосіб здійснення і відстеження платежів.
Реклама 👇 Замовити

Про підвищений інтерес до біометричних рішень Mastercard свідчить усе більша доступність відповідного функціоналу на планшетах і смартфонах, підтримка подібних рішень споживачами та нові нормативні вимоги ЄС щодо надійної ідентифікації.

Навіщо запроваджують біометрію

Нещодавнє дослідження Оксфордського університету, проведене спільно з компанією, виявило, що 92% професіоналів у банківському секторі планують запроваджувати біометричні рішення. Банки також зазначають, що з використанням біометричної аутентифікації їхні клієнти значно охочіше завершуватимуть процес купівлі товарів. Частота відмов може скоротитись на 70%, порівняно з іншими методами аутентифікації, такими як одноразовий пароль, надісланий через SMS. В результаті це значно поліпшить взаємодію банків з користувачами. Перехід до біометрії є складовою нового плану дій Mastercard. Він також відповідає новим вимогам щодо перевірки аутентичності клієнтів за протоколом 3D Secure.

Нагадаємо, що Mastercard переводитьMasterСard запустить біометрію у квітні 2019-го 1Mastercard переводить платежі на технологію blockchain платежі на технологію blockchain. Головна відмінність blockchain Mastercard в тому, що в ньому використовується не власна криптовалюта компанії, а традиційні фіатні валюти. Компанія сподівається використати переваги цієї технології, зокрема, більш безпечний і прозорий спосіб здійснення і відстеження платежів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: