Киян вчитимуть міському фермерству

Čytaty latynkoju
Киян вчитимуть міському фермерству

Ентузіасти запрошують усіх охочих до участі у перетворенні міського простору Києва. Громадська організація «Місцева економіка» оголошує конкурс на участь в Курсі з міського фермерства.

Яка ідея конкурсу

У Києві багато землі не використовується. Зокрема, закинуті майданчики, земля за огорожами, парканами, під арештами. В той же час, є зацікавлені городяни, які хочуть отримати доступ до землі та використовувати її. Ентузіасти вважають, що у багатьох районах Києва можуть існувати міські городи і сади. Тому і шукають людей, які готові підтримати цю практику районах свого міста та біля власних домівок. Про курс із міського фермерства можна дізнатися більше за посиланням, форма заявки учасника доступна тут.

Нагадаємо, що молодих архітекторів запрошують взятиАрхітекторів запрошують взяти участь у «Youth Competition 2018» участь у конкурсі  «Youth Competition 2018». Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти. Потім визначають переможців та нагороджують преміями від спонсорів та партнерів.