В Apple Music запустили окрему аналітичну панель для музикантів

Čytaty latynkoju
В Apple Music запустили окрему аналітичну панель для музикантів

Apple створила аналітичний сервіс, котрий дає змогу музикантам стежити за тим, як, де, коли й наскільки активно слухачі купують та прослуховують музичний контент конкретного виконавця. Сервіс має назву Apple Music for Artists. Спочатку він доступний лише обмеженому колу бета-тестерів. Повноцінний запуск для широкого кола музикантів відбудеться навесні 2018 року.

Чому Apple йде на цей крок

Запровадження аналітичного сервісу для музикантів — свого роду відповідь на кроки музичного сервісу Spotify, який минулоріч презентував схожі інструменти для виконавців. Зокрема, у квітні 2017 року було створено аналітичний сервіс щодо потокової музики, а також профілі для музикантів та груп. Восени 2017-го також було презентовано окремий застосунок для відстеження активності слухачів в режимі реального часу. Аналогічні інструменти для аналітики має й потокове радіо Pandora.

Раніше ми повідомляли, що компанія Тіма Кука придбалаApple купує найвідоміший сервіс розпізнавання музики найвідоміший сервіс розпізнавання музичних композицій.