fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Apple купує найвідоміший сервіс розпізнавання музики

Apple kupuje najvidomišyj servis rozpiznavannja muzyky
«Зашазамити» пісню, назву якої ви забули — це жаргонний вираз бере свою назву від сервісу Shazam. 11 грудня стане днем, коли цей сервіс поповнить портфель компаній та стартапів, викуплених компанією Apple
«Zašazamyty» pisnju, nazvu jakoї vy zabuly — ce žargonnyj vyraz bere svoju nazvu vid servisu Shazam. 11 grudnja stane dnem, koly cej servis popovnyť portfeľ kompanij ta startapiv, vykuplenyh kompanijeju Apple
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що саме має на меті придбати Apple. Новина про ймовірну угоду між відомим сервісом розпізнавання музики та компанією Apple з’явилася на тлі підготовки музичного сервісу  Spotify до виходу на біржу. Купівля нового сервісу дасть змогу компанії з Купертіно посили свої позиції на ринку музичного потокового мовлення. Крім музики, Shazam також здатен упродовж кількох секунд розпізнавати уривки фільмів, рекламних роликів та телешоу і серіалів. Джерела видання TechCrunch повідомили, що про угоду буде оголошено 11 грудня 2017 року, хоча ця дата може і змінитися. Скільки коштуватиме угода. Оцінка йомвірної вартості продажу онлайн-сервісу коливається від 9-значного числа до $401 млн. Різні джерела погоджуються з тим, що оцінка угоди буде нижчою за $1,02 млрд. Раніше Shazam залучив $143,5 млн від низки інвесторів, включаючи фонди та компанії DN Capital, IVP, Sony Music, Universal Music та Access Industries (яка володіє Warner Music). У вересні 2016 року компанія повідомила про 1 млрд завантажувань свого додатку для розпізнавання аудіоконтенту. Раніше ми повідомляли, що YouTube має намір запустити потоковий сервіс для трансляції музики. Це має статися навесні 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Що саме має на меті придбати Apple

Новина про ймовірну угоду між відомим сервісом розпізнавання музики та компанією Apple з’явилася на тлі підготовки музичного сервісу  Spotify до виходу на біржу. Купівля нового сервісу дасть змогу компанії з Купертіно посили свої позиції на ринку музичного потокового мовлення. Крім музики, Shazam також здатен упродовж кількох секунд розпізнавати уривки фільмів, рекламних роликів та телешоу і серіалів.

Джерела видання TechCrunch повідомили, що про угоду буде оголошено 11 грудня 2017 року, хоча ця дата може і змінитися.

Скільки коштуватиме угода

Оцінка йомвірної вартості продажу онлайн-сервісу коливається від 9-значного числа до $401 млн. Різні джерела погоджуються з тим, що оцінка угоди буде нижчою за $1,02 млрд.

Раніше Shazam залучив $143,5 млн від низки інвесторів, включаючи фонди та компанії DN Capital, IVP, Sony Music, Universal Music та Access Industries (яка володіє Warner Music). У вересні 2016 року компанія повідомила про 1 млрд завантажувань свого додатку для розпізнавання аудіоконтенту.

Раніше ми повідомляли, що YouTube має намірApple купує найвідоміший сервіс розпізнавання музики 1YouTube у 2018-му запустить власний потоковий аудіосервіс запустити потоковий сервіс для трансляції музики. Це має статися навесні 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: