Реклама

Міжнародна мережа магазинів одягу Koton виходить на український ринок

Čytaty latynkoju
Міжнародна мережа магазинів одягу Koton виходить на український ринок

Для відкриття магазину турецька мережа одягу орендував площу на першому поверсі ТРЦ Sky Mall у Києві. На цій локації раніше розміщувалися п’ять магазинів, в тому числі — JYSK, Butlers, Springfield і Love Republic, яким тепер доведеться переїхати на інші майданчики ТРЦ.

Коли розпочне роботу мережа

Початок роботи магазину Koton заплановано на квітень-травень 2018 року. Торгова марка Koton була створена в 1988 році і почала свою діяльність з пошиття невеликих партій одягу на експорт. Зараз Кoton – це не тільки відомий у всій Європі бренд, але і велика мережа магазинів, що займаються реалізацією власної продукції. Станом на вересень минулого року мережа Koton налічувала близько 300 магазинів в Туреччині і майже 200 торгових точок за її межами. Турецький бренд працює в сегменті Fast Fashion, який передбачає часту зміну колекцій і, як правило, одяг за доступними цінами. Найбільш відомі торгові мережі, що працюють за такою моделлю – Zara, H&M і Mango.

Нагадаємо, що іще один спортивний бренд Under Armour відкривСпортивний бренд Under Armour відкрив іще один магазин в Україні іще один магазин в Україні. Тепер вони мають 2 своїх «представництва» в Україні: у Києві та тепер у Харкові.