Apple навчить програмуванню європейських студентів

Čytaty latynkoju
Apple навчить програмуванню європейських студентів

Everyone Can Code — це освітня ініціатива, яку Apple запустила в 2017 році. До початку 2017-2018 навчального року в ній бере участь вже 30 коледжів США. За допомогою цього курсу компанія розраховує ще більше популяризувати Swift, що вже є однією з основних мов програмування для додатків iOS, macOS, tvOS і watchOS.

Як Apple впроваджуватиме курс програмування

У програмі Everyone Can Code візьмуть участь студенти навчальних закладів Великої Британії, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії, Австрії, Бельгії, Данії, Ірландії, Люксембургу, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Португалії, Чехії та Швеції. Компанія назвала деякі з коледжів та університетів, що візьмуть участь у програмі. Серед них: Harlow College (Англія) та Mercantec Vocational College (Данія), обидва з яких мають 3000 студентів; Мюнхенський технічний університет (Німеччина) і HAN University of Applied Sciences (Нідерланди), який має 34 тис студентів.

Курс Everyone Can Code покликаний навчити студентів, використовуючи мову програмування Swift, створювати додатки для iOS та OS X, які були запущені ще в 2014 році як заміна Objective-C. З моменту появи Swift, компанія активно просуваєКод у кожен клас — як Кремнієва Долина поширює програмування різноманітні навчальні ініціативи з розвитку навичок програмування. Наприклад, додаток Swift Playground допомагає дітям опанувати початковий рівень кодування.

Як повідомляє компанія Apple, лише в Європі поява ринку мобільних додатків створила 1,36 млн робочих місць. Також європейські розробники за останні 10 років заробили близько $18 млрд.

Нагадаємо, раніше корпорація Apple включилаApple включила мобільний додаток українки до списку найкращих у 2017-му мобільний додаток українки до списку найкращих у 2017-му. Цей застосунок являє собою віртуальний тату-салон – і дозволяє приміряти на собі татуювання.