fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Apple включила мобільний додаток українки до списку найкращих у 2017-му

Apple vključyla mobiľnyj dodatok ukraїnky do spysku najkraščyh u 2017-mu
Дівчина з Коломиї створила додаток до смартфона, який компанія Apple визнала одним з найкращих за весь минулий рік  
Divčyna z Kolomyї stvoryla dodatok do smartfona, jakyj kompanija Apple vyznala odnym z najkraščyh za veś mynulyj rik  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мобільний додаток являє собою віртуальний тату-салон – і дозволяє приміряти на собі татуювання. Як працює додаток. Віртуальний тату-салон дозволить будь-кому, в будь-якій точці земної кулі миттєво сфотографувати себе з будь-яким татуюванням. Після такої примірки можна зрозуміти, чи варто робити справжнє. Олександра Рогачова нині мешкає у Нью-Йорку. Півтора року тому вона привезла з України одну з передових розробок у сфері віртуальних технологій. Аби мобільний додаток працював, на тілі потрібно намалювати смайлик із трьох рисок. Щодня в додатку зявляються нові ескізи. З Олександрою співпрацюють не лише українські художники, а й тату-майстри з усього світу. У планах українки – віртуальна примірочна аксесуарів. Нагадаємо, що українець Віталій Потапчук створив мобільний застосунок для людей із вадами слуху. Хлопець також народився із вадами слуху. Згодом задумався, що вади може частково ліквідувати ось такий мобільний помічник.
Реклама 👇 Замовити

Мобільний додаток являє собою віртуальний тату-салон – і дозволяє приміряти на собі татуювання.

Як працює додаток

Віртуальний тату-салон дозволить будь-кому, в будь-якій точці земної кулі миттєво сфотографувати себе з будь-яким татуюванням. Після такої примірки можна зрозуміти, чи варто робити справжнє. Олександра Рогачова нині мешкає у Нью-Йорку. Півтора року тому вона привезла з України одну з передових розробок у сфері віртуальних технологій. Аби мобільний додаток працював, на тілі потрібно намалювати смайлик із трьох рисок. Щодня в додатку з’являються нові ескізи. З Олександрою співпрацюють не лише українські художники, а й тату-майстри з усього світу. У планах українки – віртуальна примірочна аксесуарів.

Нагадаємо, що українець Віталій Потапчук створивApple включила мобільний додаток українки до списку найкращих у 2017-му 1Додаток для людей із вадами слуху — розробка українця мобільний застосунок для людей із вадами слуху. Хлопець також народився із вадами слуху. Згодом задумався, що вади може частково ліквідувати ось такий мобільний помічник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: