Архітекторів запрошують взяти участь у «Youth Competition 2018»

Čytaty latynkoju
Архітекторів запрошують взяти участь у «Youth Competition 2018»

Освітня платформа СANactions оголосила про початок десятого ювілейного Конкурсу проектів молодих архітекторів України «Youth Competition 2018».

Що отримають переможці

Конкурс проводиться у 2 етапи. На першому відбирають 10 учасників, які проходять далі. На другому етапі учасники презентують власні проекти. Потім визначають переможців та нагороджують преміями від спонсорів та партнерів. Переможці можуть отримати безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау в Німеччині. Також переможець може отримати безкоштовну участь у складі української команди у воркшопах Європейської Архітектурної Асамблеї у Хорватії, яка відбудеться вже влітку. Буде переможцю і можливість презентувати свій проект на Симпозіумі  London Festival of Architecture в червні 2018 року. Презентація десятки фіналістів та визначення переможців відбудеться 20-21 квітня у Києві в рамках CANactions International Architecture Festival 2018.

Нагадаємо, що у Києві школа архітекторів оголосилаУ Харкові школа архітекторів оголосила набір для бажаючих з усієї країни набір для усіх бажаючих. Програму навчального закладу розробили для учнів старших класів, студентів, випускників та професіоналів. Школа навчає тих, хто прагне підвищити рівень знань у царині сучасної архітектури або змінити фокус професії.