fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Харкові школа архітекторів оголосила набір для бажаючих з усієї країни

U Harkovi škola arhitektoriv ogolosyla nabir dlja bažajučyh z usijeї kraїny
Харківська Школа Архітектури – перший незалежний архітектурний виш, який оголосив набір на підготовчі курси молодих фахівців. автори проекту кажуть, що їхня головна мета – навчити студентів реально змінювати світ  
Harkivśka Škola Arhitektury – peršyj nezaležnyj arhitekturnyj vyš, jakyj ogolosyv nabir na pidgotovči kursy molodyh fahivciv. avtory proektu kažuť, ščo їhnja golovna meta – navčyty studentiv reaľno zminjuvaty svit  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програму навчального закладу була розроблена для учнів старших класів, студентів, випускників та професіоналів. Школа навчає тих, хто прагне підвищити рівень знань у царині сучасної архітектури або змінити фокус професії. Чого навчають у Харківській Школі Архітектури. Навчання триватиме 3 роки. У майстернях можна працювати цілодобово. На першому етапі школа готуватиме магістрів та бакалаврів за спеціальністю Архітектура та урбанізм. Протягом перших 5-7 років планують відкрити такі спеціальності, як Ландшафтна архітектура, Міське планування, Міський дизайн. Початок прийому заявок на участь у бакалаврській та магістерській програмах – 1 лютого 2018 року. Старт повної освітньої програми Школи – 1 жовтня 2018-го. Подати заявку на навчання у Харківській Школі Архітектури можна за посиланням. Нагадаємо, наша редакція склала урбан-підсумки за 2017 рік — їх ви можете почитати за посиланням та дізнатися, як змінилися українські міста протягом минулого року.
Реклама 👇 Замовити

Програму навчального закладу була розроблена для учнів старших класів, студентів, випускників та професіоналів. Школа навчає тих, хто прагне підвищити рівень знань у царині сучасної архітектури або змінити фокус професії.

Чого навчають у Харківській Школі Архітектури

Навчання триватиме 3 роки. У майстернях можна працювати цілодобово. На першому етапі школа готуватиме магістрів та бакалаврів за спеціальністю «Архітектура та урбанізм».

Протягом перших 5-7 років планують відкрити такі спеціальності, як «Ландшафтна архітектура», «Міське планування», «Міський дизайн». Початок прийому заявок на участь у бакалаврській та магістерській програмах – 1 лютого 2018 року. Старт повної освітньої програми Школи – 1 жовтня 2018-го. Подати заявку на навчання у Харківській Школі Архітектури можна за посиланням.

Нагадаємо, наша редакція склала урбан-підсумки за 2017 рік — їх ви можете почитати за посиланнямУ Харкові школа архітекторів оголосила набір для бажаючих з усієї країни 1Як змінилися українські міста у 2017 році та дізнатися, як змінилися українські міста протягом минулого року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: