На картках Visa з’явилися сканери відбитків пальців

Čytaty latynkoju
На картках Visa з’явилися сканери відбитків пальців

Користувачеві необхідно буде зареєструвати свої біометричні дані в системі. У компанії стверджують, що з метою захисту інформації клієнта дані щодо відбитків будуть зберігатися тільки на карті.

Як це працюватиме

Серед усіх запропонованих варіантів біометричної ідентифікації розпізнавання відбитків пальців отримало найвищий відгук (50%) як бажаний засіб аутентифікації для підтвердження платежів в магазинах. Власник Visa буде прикладати палець до чипа-сканера, вбудованого в саму карту. У разі вдалого підтвердження транзакції індикатор на картці загориться зеленим кольором. У разі розбіжності відбитка – червоним. Якщо палець не приклали, то будуть використані традиційні методи підтвердження – ПІН-код або підпис на чеку.

Нагадаємо, що на північно-східному кордоні України запрацювавУкраїна запроваджує біометричний контроль на північно-східному кордоні біометричний контроль. При перетині державного кордону України гості країни мають надати відбитки пальців та біометричні дані на контрольно-пропускних пунктах митного контролю.