Google спростила створення нейромереж

Čytaty latynkoju
Google спростила створення нейромереж

Основна ідея сервісу Google, полягає в тому, щоб дозволити практично будь-кому взяти свої зображення, завантажити їх у систему, імпортувати опис або створити його в додатку, а потім система Google автоматично створить для них навчену модель.Які можливості Google AutoML дає користувачу

AutoML Vision являє собою програму з інтерфейсом візуального програмування. Сервіс дозволяє перетягувати елементи за допомогою миші, завантажувати колекції фотографій, проводити навчання та керувати моделями, а також розгортати їх прямо в Cloud. Як стверджують розробники, перші тести за класифікацією зображень з відкритих датасетів ImageNet і CIFAR показали більш високу ефективність порівняно з повністю готовими посередніми аналогами.

AI та машинне навчання, як і раніше, є областями з високими бар'єрами входу. Вони вимагають знання і ресурсів, які небагато компаній можуть собі дозволити. Сьогодні, хоча AI й пропонує незліченні переваги для бізнесу, розробка власних моделей часто вимагає рідкісних знань і великих ресурсів.

Фей-Фей Лі, головний науковий співробітник Google з AI та ML

Сервіс AutoML покликаний усунути ці труднощі.AutoML Vision демократизує побудову моделей і дозволяє зайнятися машинним навчанням навіть не надто просунутим розробникам. Дата офіційного релізу нового інструменти поки не розголошується. Однак розробники вже можуть подати заявку на доступ до тестування. Швидше за все, AutoML найближчим часом розширять і на інші сфери. Мається на увазі мова, переклад, відео тощо.

Нагадаємо, раніше компанія оголосилаGoogle об’єднує всі свої платіжні сервіси в 1 бренд про об’єднання всіх своїх платіжних сервісів в 1 бренд. Відтепер здійснювати покупки за допомогою звичних усім сервісів стає ще зручніше.