Більше інтернету, менше розмов – як українці вітали одне одного на свята

Čytaty latynkoju
Більше інтернету, менше розмов – як українці вітали одне одного на свята

На Новий Рік і Різдво у 2018 році абоненти використали удвічі більше інтернет-трафіку і на 10% менше дзвінків та розмов.

Про які показники йдеться

За два святкові дні, 31 грудня 2017-го та 1 січня 2018-го, обсяг передачі даних у мережі «Київстар» сягнув 1177 ТБ. Це на 147% більше, ніж минулого року. У компанії «Vodafone-Україна» заявили, що за період новорічних свят абоненти компанії здійснили понад 1,1 млрд дзвінків, надіслали 41 млн SMS, а також використали понад 3 тис. ТБ трафіку. А якби клієнти Vodafone Україна записали свої привітання у форматі фільму, на його перегляд знадобилося б 40 років.  Усього за 31 грудня 2017 і 1 січня 2018 абоненти «Київстар» здійснили понад 434 млн дзвінків, використали 1,2 млрд хвилин, надіслали 33 млн привітальних SMS і 355 тис MMS. В аналогічний період минулого року в мережі було 488 млн дзвінків, 43 млн SMS і 477 тис. MMS. Проти минулого року користування інтернетом у новорічний період зросло більше ніж удвічі, що пов’язано з активним розвитком мережі 3G.

Нагадаємо, що тепер мобільні оператори в Україні відстежуватимутьДержава у співпраці з мобільними операторами відстежуватиме туристичну активність туристичну активність.Статистична інформація щодо переміщень туристичних потоків територією країни, отримана від мобільних операторів, надасть можливість якіснішого та оперативнішого моніторингу. Це дасть змогу оцінити стан справ у сфері туризму в Україні. Згідно із меморандумом, відповідна статистична інформація має надаватись виключно у зведеному знеособленому вигляді з періодичністю раз на квартал.