Оприлюдено розмір інвестицій у світову «зелену енергетику» за минулі 5 років

Čytaty latynkoju
Оприлюдено розмір інвестицій у світову «зелену енергетику» за минулі 5 років

Членство нашої країни в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити на «зелену» енергетику. На часі дізнатися про усі можливості докладніше.

Яка користь населенню від таких інвестицій

Із 2013 року у відновлювальну енергетичну галузь на теренах всієї планети було інвестовано понад $1 трлн. Із 2013 року у сфері «зеленої енергетики» були створені приблизно 10 млн нових робочих місць. Такі дані стосуються галузі в цілому в усьому світі. Ці показники свідчать про невпинний розвиток галузі та значний потенціал екологічно чистої та відновлювальної енергетики у світі, стверджують автори дослідження.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна приєдналасяУкраїна приєдналася до міжнародної енергетичної агенції IRENA до Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії. Членство України в Агентстві IRENA дозволить отримувати пільгові кредити. Їх використовуватимуть на «зелені» джерела та технології. Подібні програми кредитування надаються на конкурсній основі під 1-2% терміном до 20 років, включаючи 5-річний пільговий період для використання коштів на відповідні проекти. Обов’язковою при цьому є умова співфінансування 50/50 за участі відповідних державних структур. Україна, крім того, матиме змогу доступу до всієї інформації, яка наявна в Агентстві стосовно відновлювальної та екологічно чистої енергетики. Зокрема, буде надано доступ до результатів всіх новітніх досліджень у царині відновлювальної енергетики. Використання цього інформаційного, аналітичного та фінансового потенціалу дасть змогу реформувати українську енергетичну сферу та зменшити залежність від викопних джерел палива.