Міжнародні каси «Укрзалізниці» тепер приймають розрахунок картками

Čytaty latynkoju
Міжнародні каси «Укрзалізниці» тепер приймають розрахунок картками

Наразі в «Укрзалізниці» мають план щодо подальшого розширення якості обслуговування населення. Зокрема, мають на меті розбудовувати мережу міжнародних залізничних кас для продажу квитків.

Чим продиктовані такі зміни на «Укрзалізниці»

За словами Кравцова, таким чином залізниця усунула неузгодженості систем оплати між Україною та іншими державами. Досі квитки на міжнародні поїзди можна було придбати лише за готівку.  Наразі така послуга доступна лише на двох напрямках: Київ — Перемишль та Ковель — Холм. Додамо, що розширювати мережу міжнародних квиткових кас розпочнуть із регіональної філії «Донецька залізниця». Такі каси відкриють у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Покровську, Рубіжному та Лисичанську. Зараз «Укрзалізниця» має маршрути до таких країн ЄС: Угорщини, Польщі, Словаччини, Болгарії, Румунії, Австрії та Чехії (з пересадкою у Словаччині).

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» приєднується«Укрзалізниця» приєднується до Є-Data до Є-Data. Вже в І кварталі 2018 року на Є-Data з’явиться інформація про рух коштів залізничної компанії. Інформаційний портал має функціонал, який дозволяє оприлюднювати інформацію щодо укладених договорів товариства. За приблизними підрахунками, приєднання до державного інформаційного ресурсу матиме економічний ефект для товариства в 1 млрд грн вже у 2019 році.