fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» приєднується до Є-Data

«Ukrzaliznycja» pryjednujeťsja do Je-Data
Це офіційний державний інформаційний портал, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея «Прозорого бюджету»  
Ce oficijnyj deržavnyj informacijnyj portal, na jakomu opryljudnjujeťsja informacija pro vykorystannja publičnyh koštiv ta realizujeťsja ideja «Prozorogo bjudžetu»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вже в І кварталі 2018 року на Є-Data з’явиться інформація про рух коштів залізничної компанії. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ Укрзалізниця Євген Кравцов у Fаcebook. Яка користь УЗ від співпраці із Є-Data. Інформаційний портал має функціонал, який дозволяє оприлюднювати інформацію щодо укладених договорів товариства. За приблизними підрахунками, приєднання до державного інформаційного ресурсу матиме економічний ефект для товариства в 1 млрд грн вже в наступному році. Це перша практика, коли менеджмент державного підприємства звертається з проханням оприлюднити свої фінансові дані. Укрзалізниця може стати прикладом для інших державних підприємств України в цьому питанні. В майбутньому Є-Data зможе підготувати відповідні зміни до законодавства, аби реалізувати ідею Прозорого бюджету у всіх державних компаніях. Нагадаємо, що Укрзалізниця отримає 22 млрд грн капітальних інвестицій. Із них 7 млрд грн скерують на реконструкцію та модернізацію залізничної інфраструктури.
Реклама 👇 Замовити

Вже в І кварталі 2018 року на Є-Data з’явиться інформація про рух коштів залізничної компанії. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Fаcebook.

Яка користь «УЗ» від співпраці із Є-Data

Інформаційний портал має функціонал, який дозволяє оприлюднювати інформацію щодо укладених договорів товариства. За приблизними підрахунками, приєднання до державного інформаційного ресурсу матиме економічний ефект для товариства в 1 млрд грн вже в наступному році. Це перша практика, коли менеджмент державного підприємства звертається з проханням оприлюднити свої фінансові дані. «Укрзалізниця» може стати прикладом для інших державних підприємств України в цьому питанні. В майбутньому Є-Data зможе підготувати відповідні зміни до законодавства, аби реалізувати ідею «Прозорого бюджету» у всіх державних компаніях.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» отримає 22 млрд грн капітальних інвестицій. Із них 7 млрд грн скерують«Укрзалізниця» приєднується до Є-Data 122 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця» на реконструкцію та модернізацію залізничної інфраструктури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: