Україна стане учасницею інвестиційного форуму в ОАЕ

Čytaty latynkoju
Україна стане учасницею інвестиційного форуму в ОАЕ

Відповідальним за підготовку та участь у цьому впливовому заході розпорядженням КМДА визначено Департамент економіки та інвестицій. Форум відбуватиметься в ОАЕ, в м. Дубай.

Куди запросили українців

Щорічний форум «Annual Investment Meeting 2018» – це всесвітньо відома інвестиційна міжнародна платформа для розвитку зовнішньої торгівлі та залучення прямих іноземних інвестицій. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів, важливих для його соціально-економічного розвитку. Восьмим Щорічним інвестиційним форумом в ОАЕ передбачено конференції, міжнародну виставку, семінари з підвищення потенціалу, презентації країн, супровід. Подія триватиме 9-11 квітня 2018 року у Всесвітньому торговому центрі м. Дубай. Передбачена участь 141 країни, понад 1000 експертів і спеціалістів у сфері прямих іноземних інвестицій. Запрошено 138 медіа-партнерів із усього світу.

Нагадаємо, що український ІТ-сектор вперше відвідаєУкраїнський IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі Всесвітній форум у Давосі. Український IT-сектор представлять в рамках так званого «Українського Дому» в Давосі. Його лейтмотивом стане тема «Україна: креативність, інновації, можливості». Триватиме наприкінці січня 2018 року.