Airbnb запустили оренду житла на виплат

Čytaty latynkoju
Airbnb запустили оренду житла на виплат

Раніше забронювати житло в Airbnb можна було тільки за умови повної передплати. Послуга винайму на виплат дозволить орендарям сплатити частину суми (зазвичай 50%) в день бронювання, а решту коштів перерахувати ближче до дати заїзду.

Умови оренди в Airbnb на виплат

Не будь-яке житло можна винайняти за програмою Pay Less Up Front. Загальна вартість має становити щонайменше $250. Тож це дійсно оптимальний варіант для тих, хто перебуває у відрядженнях, які тривають кілька днів.

Ви також повинні бронювати житло не менш ніж за два тижні до дати заїзду. Для тих, хто готується до поїздок заздалегідь, це не є проблемою. Та якщо ви шукаєте місце для ночівлі на найближчий час, доведеться сплатити повну вартість одразу при бронюванні.

Сервіс Airbnb випробував цю функціональність протягом деякого часу. В умовах обмеженого тестування, 40% клієнтів вирішили скористатися послугою. Компанія також зазначила, що ті, хто розбивали свої платежі на частини, переважно витрачали більше на саме бронювання. В Airbnb стверджують, що люди надаються перевагу тому, щоб винаймати житло заздалегідь.

Нагадаємо, раніше компанія запропонувалаAirbnb запропонує віртуальні тури для користувачів віртуальні тури для користувачів.