GM планує у 2019-му випустити на дороги США автівки без керма

Čytaty latynkoju
GM планує у 2019-му випустити на дороги США автівки без керма

Виробник General Motors, який займався випробуванням своїх безпілотних автомобілів на вулицях Сан-Франциско, подав петицію до Національної адміністрації безпеки дорожнього руху. GM звернувся до агентства з проханням до 2019 року дозволити компанії використовувати машини без водія, які не мають керма та гальм.

Плани General Motors щодо безпілотних автівок

Нові моделі, вперше оприлюднені 12 січня, є четвертим поколінням безпілотних автомобілів GM. Керування засобом здійснює автопілот Cruise.

Проте автомобілям дозволяється їздити дорогами загального користування тільки у випадку, якщо вони відповідають Федеральним стандартам безпеки механічних транспортних засобів. 16 із них включають вимоги щодо наявності водія (людини) за кермом. General Motors просить NHTSA дозволити компанії виконати ці стандарти безпеки за допомогою альтернативних засобів. Мається на увазі процес, який Палата представників має намір включити в законопроект про самокеровані автомобілі, який нещодавно був прийнятий.

[youtube

На думку компанії, нові стандарти мають насамперед усунути непотрібні перешкоди для нових технологій безпеки, таких як безпілотні авта. По-друге, ці стандарти мають бути спрямовані на підвищення безпеки самокерованих транспортних засобів.

Ми також співпрацюємо з галузевими групами та Національною адміністрацією безпеки дорожньогу руху для сприяння розробці нових Федеральних стандартів безпеки транспортних засобів.

General Motors

Нагадаємо, нещодавно в КНР запустилисяБезпілотні потяги з’явилися у Китаї перші безпілотні потяги. Безпілотні автівки також отримали дозвіл курсувати на деяких тестових дорогах.