fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Безпілотні потяги з’явилися у Китаї

Bezpilotni potjagy z’javylysja u Kytaї
Повністю автоматизовані поїзди були в Китаї і раніше, проте ці стали першими, виробленими і розробленими країною  
Povnistju avtomatyzovani poїzdy buly v Kytaї i raniše, prote ci staly peršymy, vyroblenymy i rozroblenymy kraїnoju  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Китаї вже діють безпілотні магазини та супермаркети. Безпілотні автівки також отримали дозвіл курсувати на деяких тестових дорогах. На часі зробити безпілотними ще й ініші види транспорту — зокрема, громадського. Саме так вирішили в КНР — і випустили на дороги перші потяги, в яких не буде машиніста. Яка довжина маршруту безпілотних потягів. Тепер у Китаї стартувала перша лінія метро, що повністю розроблена на внутрішньому ринку країни. На цій лінії – рухомий склад, системи сигналізації, відеоспостереження та залізничних колій. За словами оператора метро, ціла поїздка проходить через 9 станцій і охоплює 14,4 км. Очікується, що в таких подорожах братимуть участь до 70 тис пасажирів щодня. Нагадаємо, що декілька місяців тому китайці тестували безпілотний автобус. 12-метровий електротранспорт з інтелектуальною системою водіння оснащений 8 датчиками, включаючи камери спостереження, радари. 12-метровий електротранспорт з інтелектуальною системою водіння оснащений 8 датчиками, включаючи камери спостереження, радари. Завдяки датчикам, він легко розпізнає автомобілі, світлофори і пішоходів навколо. Радарні установки допомагають виявити бар’єри в межах 200 метрів. транспортний засіб здатний розвивати швидкість до 40 км/год, при цьому маневрування може проводитися в автоматичному режимі. На перших випробуваннях електроавтобуса виконав автоматично ряд маневрів на дорозі, включаючи тягу, поворот і зміна смуги руху.
Реклама 👇 Замовити

У Китаї вже діють безпілотні магазини та супермаркети. Безпілотні автівки також отримали дозвіл курсувати на деяких тестових дорогах. На часі зробити безпілотними ще й ініші види транспорту — зокрема, громадського. Саме так вирішили в КНР — і випустили на дороги перші потяги, в яких не буде машиніста.

Яка довжина маршруту безпілотних потягів

Тепер у Китаї стартувала перша лінія метро, що повністю розроблена на внутрішньому ринку країни. На цій лінії – рухомий склад, системи сигналізації, відеоспостереження та залізничних колій. За словами оператора метро, ціла поїздка проходить через 9 станцій і охоплює 14,4 км. Очікується, що в таких подорожах братимуть участь до 70 тис пасажирів щодня.

Нагадаємо, що декілька місяців тому китайці тестувалиБезпілотні потяги з’явилися у Китаї 1Китайці тестують безпілотний електричний автобус безпілотний автобус. 12-метровий електротранспорт з інтелектуальною системою водіння оснащений 8 датчиками, включаючи камери спостереження, радари. 12-метровий електротранспорт з інтелектуальною системою водіння оснащений 8 датчиками, включаючи камери спостереження, радари. Завдяки датчикам, він легко розпізнає автомобілі, світлофори і пішоходів навколо. Радарні установки допомагають виявити бар’єри в межах 200 метрів. транспортний засіб здатний розвивати швидкість до 40 км/год, при цьому маневрування може проводитися в автоматичному режимі. На перших випробуваннях електроавтобуса виконав автоматично ряд маневрів на дорозі, включаючи тягу, поворот і зміна смуги руху.

Джерело: УНН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: