У Facebook побільшає публікацій від друзів та рідних

Čytaty latynkoju
У Facebook побільшає публікацій від друзів та рідних

Чергова хвиля змін докотилася до Facebook. Команда соцмережі Марка Цукерберґа має намір зробити мережу такою, яка збільшує спілкування користувачів.

Чому Facebook вирішив «реформуватися»

Засновник та головний ідеолог соцмережі Марк Цукерберґ пояснив, що став отримувати все більше скарг. Вони переважно стосуються того, що масово вироблений контент починає витісняти з новинних стрічок повідомлення від близьких і друзів. За словами очільника компанії, команда соціальної мережі відчуває свою відповідальність за те, щоби Facebоok був не просто засобом розваги, але і сприяв «благополуччю» користувачів. Перегляд відео та читання статей не допомагають соціальній комунікації, твердять у компанії. Тому порядок формування стрічки буде змінено, і в ній з’явиться більше повідомлень від друзів.

Нагадаємо, що у новому році соцмережа дала змогу вираховуватиFacebook дозволив вираховувати прокремлівську пропаганду прокремлівську пропаганду. Новий інструмент для користувачів Facebook дає змогу побачити вразливість конкретного профіля до впливу кремлівської пропаганди під час минулорічних виборів у США.