fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook дозволив вираховувати прокремлівську пропаганду

Facebook dozvolyv vyrahovuvaty prokremlivśku propagandu
Проблема фейкових новин, втручання у виборчі перегони та так званої «альтернативної правди» особливо сильно відчувалася у 2016-2017 роках у найбільшій соцмережі планети. Facebook презентував новий інструмент, мета якого — визначити, чи піддавався користувач впливу прокремлівської пропаганди на минулих виборах у США
Problema fejkovyh novyn, vtručannja u vyborči peregony ta tak zvanoї «aľternatyvnoї pravdy» osoblyvo syľno vidčuvalasja u 2016-2017 rokah u najbiľšij socmereži planety. Facebook prezentuvav novyj instrument, meta jakogo — vyznačyty, čy piddavavsja korystuvač vplyvu prokremlivśkoї propagandy na mynulyh vyborah u SŠA
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий інструмент для користувачів Facebook дає змогу побачити вразливість конкретного профіля до впливу кремлівської пропаганди під час минулорічних виборів у США. Цей сервіс сканує публікації користувачів та визначає, чи є на сторінці користувача посилання або матеріали із відомих акаунтів та сторінок із пропагандою Кремля. Частину таких пропагандистських сторінок та спільнот соцмережа вже заблокувала чи видалила. Як Facebook може допомогти у боротьбі з фейковими новинами. Під час минулих передвиборчих баталій у США, за оцінками Facebook, приблизно 140 млн користувачів переглянули кремлівську пропаганду в своїх новинах або в Instagram. Здебільшого орієнтовані ці матеріали на вельми суперечливі теми. Серед них — контроль над зброєю, проблеми з правами ЛГБТК-спільноти, питання раси та релігії, а також розпалювання міжпартійної ворожнечі. Усі ці матеріали ставили на меті зниження довіри до демократичного процесу. Також стало відомо, що пропагандистські спільноти та сторінки витратили понад $100 тис на політичну рекламу всередині соцмережі за 2016 рік. Новий інструмент компанії Марка Цукерберґа дозволяє користувачам, які  постраждали від повідомлень пропагандистського змісту, виявити це та відписатися від пропагандистських сторінок. Також можна подати скаргу на такі матеріали. У запропонованої технології є й свій недолік. Вона відображає лише взаємодію, яка відбувалася и відбувається безпосередньо з одного з облікових записів або сторінок, створених кремлівськими осередками пропаганди в Instagram або Facebook. Це означає, що якщо вам сподобався статус або поширення контенту таких сторінок від ваши друзів, то швидше за все, ви не зможете виявити вплив пропаганди на себе та поскаржитися на нього в адміністрацію соцмережі. Нагадаємо, раніше ми повідомляли про плани Facebook заморожувати нецікаві теми, сторінки та людей.
Реклама 👇 Замовити

Новий інструмент для користувачів Facebook дає змогу побачити вразливість конкретного профіля до впливу кремлівської пропаганди під час минулорічних виборів у США. Цей сервіс сканує публікації користувачів та визначає, чи є на сторінці користувача посилання або матеріали із відомих акаунтів та сторінок із пропагандою Кремля. Частину таких пропагандистських сторінок та спільнот соцмережа вже заблокувала чи видалила.

Як Facebook може допомогти у боротьбі з фейковими новинами

Під час минулих передвиборчих баталій у США, за оцінками Facebook, приблизно 140 млн користувачів переглянули кремлівську пропаганду в своїх новинах або в Instagram. Здебільшого орієнтовані ці матеріали на вельми суперечливі теми. Серед них — контроль над зброєю, проблеми з правами ЛГБТК-спільноти, питання раси та релігії, а також розпалювання міжпартійної ворожнечі. Усі ці матеріали ставили на меті зниження довіри до демократичного процесу. Також стало відомо, що пропагандистські спільноти та сторінки витратили понад $100 тис на політичну рекламу всередині соцмережі за 2016 рік.

Новий інструмент компанії Марка Цукерберґа дозволяє користувачам, які  постраждали від повідомлень пропагандистського змісту, виявити це та відписатися від пропагандистських сторінок. Також можна подати скаргу на такі матеріали. У запропонованої технології є й свій недолік. Вона відображає лише взаємодію, яка відбувалася и відбувається безпосередньо з одного з облікових записів або сторінок, створених кремлівськими осередками пропаганди в Instagram або Facebook. Це означає, що якщо вам сподобався статус або поширення контенту таких сторінок від ваши друзів, то швидше за все, ви не зможете виявити вплив пропаганди на себе та поскаржитися на нього в адміністрацію соцмережі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про плани FacebookFacebook дозволив вираховувати прокремлівську пропаганду 1Facebook дозволить «заморожувати» нецікаві теми, сторінки та людей «заморожувати» нецікаві теми, сторінки та людей.

Джерело: TNW

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: