У Києві відбудеться міжнародна конференція з товарного бізнесу

Čytaty latynkoju
У Києві відбудеться міжнародна конференція з товарного бізнесу

Конференція відбудеться 23 лютого в центрі подій Nivki Hall. У якості спікерів виступлять представники таких українських сервісів, як Prom.ua (Оксана Ферчук), Vtrende.net.ua (Борис Ахрамович), SEO.UA (Тарас Гуща), Abertime.com.ua (Олексій Берчатов) та інші.

Як проходитиме конференція

Конференція Easy Conf 2018 триватиме один день. Усі виступи проходитимуть у 2 потоки. StartUp для новачків товарки, які тільки планують розпочати власний бізнес у цій ніші. Потік Business для професіоналів, які бажають поліпшити свої позиції в ніші, збільшити прибуток, вийти на нові ринки чи створити і ефективно виводити на ринки свої товари та послуги.

Програма заходу

Учасники конференції матимуть змогу вибрати для себе більш корисні доповіді. З деталями можна ознайомитися за посиланням.

Конференція EasyConf 2018 передбачає:

• понад 20 актуальних доповідей від практиків товарнки і жодного інфобізнесу, інфокурсів чи інфодоплат;
• понад 8 стендів із товарними офферами від оптовиків Китаю, ОАЕ, України та Росії;
• понад 14 стендів із сервісами для товарки: створення сайтів і просування, аутсорсинг інтернет-магазинів, маркетплейси, логістичні компанії тощо;
• зони для продуктивного нетворкінгу, де можна знайти партнера, оптовика, потрібний сервіс, працівника чи роботодавця;
• а також конкурси, призи і оточення з понад 1000 товарних підприємців.

Ті, хто не мають змоги відвідати захід особисто, можуть придбати квитки на онлайн-участь. При замовленні будь-якої з категорій квитків, введіть промокод «PROMOKOD» і отримайте знижку 10%.

Кому буде цікава конференція

EasyConf 2018 слід відвідати стартаперам з інтернет-підприємництва, власникам інтернет-магазинів, оффлан-бізнесменам, інвесторам і власникам бізнесу, e-commerce і аутсорсиинговим сервісам, логістичним компаніям. Також конференція буде корисною для блогерів, маркетологів і SMM-ників. Організатори коференції: Easy China Business, SEO.UA.

Нагадаємо, найбільша конференція game-індустрії повертаєтьсяНайбільша конференція game-індустрії повертається до Києва до Києва.