Міжнародна фінансова корпорація інвестує €30 млн в Україну

Čytaty latynkoju
Міжнародна фінансова корпорація інвестує €30 млн в Україну

Триває надходження закордонного капітали в українске виробництво, Цього разу закордонні інвестиції скерують на підтримку економічного зростання за рахунок експорту орієнтованого виробництва та створення робочих місць в Україні. На часі дізнатися докладніше про інвесторів та напрямки вкладання коштів.

На що спрямовані інвестиції IFC

Пакет фінансування IFC, який включає €15 млн боргового фінансування мобілізованого від інших кредиторів, підтримає зростання підприємства IMMER Ukrplastik. Ця компанія має власні виробничі потужності в українській столиці.  За словами керівника регіонального офісу IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсона Пеллмара, проект повністю узгоджується із стратегією роботи компанії IFC в Україні. Ця стратегія спрямована на зміцнення конкурентоздатності місцевого виробництва, підтримку створення робочих місць та стимулювання зростання конкурентної та експорт-орієнтованої компанії. Про строки та можливе продовження програми наразі не уточнювали.

Що варто знати про цього інвестора

IFC є сестринською організацією Світового банку та підрозділ Групи Світового банку. Вона є одним із провідних міжнародних інвесторів у приватний сектор України. За останні 10 років розмір її капіталовкладень у довгострокові економічні проекти в України сягнув понад $3,2 млрд.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Dragon Capital залучитьDragon Capital залучить в українську економіку рекордні інвестиції в українську економіку рекордні інвестиції. Зараз розглядається десять угод щодо співпраці. Масштаби фінансування безпосереднньо залежатимуть від домовленостей із іншими інвесторами. Мінімальна частка складатиме суму у $150 тис.