fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Dragon Capital залучить в українську економіку рекордні інвестиції

Dragon Capital zalučyť v ukraїnśku ekonomiku rekordni investyciї
Кошти скерують на сферу сільського господарства, а також виробництво продуктів харчування
Košty skerujuť na sferu siľśkogo gospodarstva, a takož vyrobnyctvo produktiv harčuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток сільського господарства в Україні відбувається як за рахунок роботи внутрішніх компаній, так і через залучення закордонних інвестицій. Нова порція інвестицій в аграрну сферу України відбудеться вже незабаром. Вкладати гроші будуть Goldman Sachs, Джордж Сорос та Корпорація приватних іноземних інвестицій у США (OPIC). Інвестиції очікують з наступного року. На часі дізнатися про це докладніше. Від чого залежать інвестиції. Керівник компанії Dragon Capital Томаш Фіала займатиметься інвестиціями у сільськогосподарські українські підприємства, що орієнтовані на експорт продукції. Зараз розглядається десять угод щодо співпраці між українською стороною, інвесторами та закордонними партнерами. Масштаби фінансування аграрних проектів у форматі такої співпраці напряму залежатимуть від домовленостей із іншими інвесторами — проте мінімальна сума складатиме $150 тис. Відомо, що компанія Dragon Capital вклала в українське виробництво близько $100-150 тис 2017 року. Томаш Фіала щороку нарощує суми вкладів до української аграрної сфери, починаючи із 2015 року. За словами мільярдера, зараз українські активи — найдешевші за всю історію країни. Вони менші за західні десь утричі. Причиною цьому є ризикований стан держави, який не дає інвесторам жодних гарантій, зауважує інвестор. Додамо, раніше ми інформували вас, що інвестиції в аграрний сектор України перевищили 40 млрд грн. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 72% загального обсягу.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток сільського господарства в Україні відбувається як за рахунок роботи внутрішніх компаній, так і через залучення закордонних інвестицій. Нова порція інвестицій в аграрну сферу України відбудеться вже незабаром. Вкладати гроші будуть Goldman Sachs, Джордж Сорос та Корпорація приватних іноземних інвестицій у США (OPIC). Інвестиції очікують з наступного року. На часі дізнатися про це докладніше.

Від чого залежать інвестиції

Керівник компанії Dragon Capital Томаш Фіала займатиметься інвестиціями у сільськогосподарські українські підприємства, що орієнтовані на експорт продукції. Зараз розглядається десять угод щодо співпраці між українською стороною, інвесторами та закордонними партнерами. Масштаби фінансування аграрних проектів у форматі такої співпраці напряму залежатимуть від домовленостей із іншими інвесторами — проте мінімальна сума складатиме $150 тис. Відомо, що компанія Dragon Capital вклала в українське виробництво близько $100-150 тис 2017 року. Томаш Фіала щороку нарощує суми вкладів до української аграрної сфери, починаючи із 2015 року. За словами мільярдера, зараз українські активи — найдешевші за всю історію країни. Вони менші за західні десь утричі. Причиною цьому є ризикований стан держави, який не дає інвесторам жодних гарантій, зауважує інвестор.

Додамо, раніше ми інформували вас, що інвестиції в аграрний сектор України перевищилиDragon Capital залучить в українську економіку рекордні інвестиції 1Інвестиції в агросектор в Україні перевищили 40 млрд грн 40 млрд грн. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 72% загального обсягу.

Джерело: Аgroday

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: