Tesla розпочала встановлювати на будинках інноваційні дахи

Čytaty latynkoju
Tesla розпочала встановлювати на будинках інноваційні дахи

У Tesla офіційно підтвердили, що почали масштабне виробництво сонячної покрівлі. Її установлюють у будинках клієнтів, які внесли депозит у розмірі $1000 у минулому році.

Як працює інноваційна черепиця на будинках

Сонячний дах від Tesla виробляє електроенергію без використання звичайних сонячних панелей. Це – один із ключових пунктів стратегії Tesla щодо створення «екологічного способу життя». Покрівля зовні не відрізняється від звичайної, але вона здатна забезпечити увесь дім електроенергією. Проект компанія представила ще у жовтні 2016 року. Черепиця пройшла 6-місячний випробувальний термін. Варто зауважити, що випробовували власну розробку 12 співробітників компанії та засновник Ілон Маск особисто. Після вдалого тестування, у травні 2017 року розпочали приймати попередні замовлення від покупців.  У компанії порахували, що встановлення інноваційної черепиці обійдеться споживачам на 10-15% дешевше, ніж дах із сонячними панелями.

Нагадаємо, що швейцарські сонячні панелі планують вироблятиШвейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні в Україні. Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.