Українська компанія розпочне масштабну співпрацю зі SpaceX

Čytaty latynkoju
Українська компанія розпочне масштабну співпрацю зі SpaceX

Про це йдеться у заявці на американському інформаційному ресурсі авіаперевезень Daily Airlines Filings. Компанія просить дозволити «Антонову» здійснити односторонній вантажний чартерний переліт для транспортування великогабаритних ракетних комплектуючих.

Про що просить компанія

У заявці описуються габарити та вага вантажу, які становлять 1788 см на 564 см на 417 см вагою приблизно 28,1 тонни. Своєчасне транспортування цього обладнання «є критично важливим». Йдеться про частину головного обтічника ракети. Вона транспортуватиметься з аеропорту в Лос-Анджелесі до Тітусвілля або безпосередньо до мису Канаверал, штат Флорида. Переліт запланований у період з 10 по 13 січня на літаку AN-124-100 «Руслан» в інтересах компанії «SpaceX».

Нагадаємо, що українські літаки «Антонов» будуть перевозитиУкраїнські літаки «Антонов» будуть перевозити європейські супутники європейські супутники. Завод уклав контракт із французькою компанією «Боллоре» на перевезення супутників. Українські літаки транспортуватимуть європейські супутники та обладнання до них.