«1+1 media» надаватиме відеоконтент для Megogo, Kyivstar та lifecell

Čytaty latynkoju
«1+1 media» надаватиме відеоконтент для Megogo, Kyivstar та lifecell

Медіахолдинг «1+1 media» доповнить відеотеки двох найбільших східно-європейських онлайн-кінотеатрів 600 серіями контенту.

Що передбачає новий формат співпраці для «1+1 media»

Медіахолдинг орієнтується на країни з великою кількістю української діаспори. Наступним майданчиком, де буде присутній контент «1+1 media», стане ОТТ-платформа канадської телекомунікаційної групи Bell. На черзі та в найближчих планах – Amazon Prime Video. Також компанія оголосила про співпрацю з українськими телеком-операторами «Київстар» та lifecell із 30 грудня 2017 року. ФОрмат співпраці передбачає доступ без тарифікації трафіку до VOD-платформи 1+1 video в 3G-мережах мобільних операторів. Нетарифікований доступ до відеобібліотеки групи відкрито у рамках пакетів «Безлім Відео» для абонентів «Київстар», а також «Жара» та «Абсолютна свобода» для абонентів lifecell. Крім того, спеціалісти департаменту «1+1 Digital» адаптували VOD-платформу для смартфонів. Тепер плеєр автоматично змінює розширення відео на основі швидкості інтернету та підлаштовується під відеопотік.

Нагадаємо, що нещодавно ми публікували інтерв’ю із PR-менеджеркою «1+1 медіа» Світланою Павелецькою. У розмові йшлосяСвітлана Павелецька, «1+1 медіа» — про репутаційний менеджмент у бізнесі про репутаційний менеджмент у бізнесі та  подолання репутаційних ризиків для медіапроектів.